Arama sonuçları: *

• Users: Grimragger
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Grimragger

Yardım ASUS RX6750XT Wattman Yardım Lütfen!

Künyedeki sistemi kullanıyorum 6 aydır hiçbir problemim yoktu ancak son 2 haftadır sürekli ekteki hatayı alıyorum oyundan atıyor. # Problemi nasıl çözerim? # Bu yaşadığım problem Wattman hatası mıdır? # Ram CL değerini 26 görüyorum Cpu-z ve speccy de (normalde 18) bunun nedeni ne olabilir...
  2. Grimragger

Öneri Öğrenciye 14k laptop önerisi

Bir akrabam için laptop bakıyorum ortalama bir bilgisayar kullanıcısı arada oyun oynuyor genel günlük işlerini görücek canı sıkılınca oyun oynayabileceği mümkünse ssd depolaması olan laptop arayışımız var. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
  3. Grimragger

Çözüldü✓ HDD doktorları ameliyathaneye lütfenn!!

Röntgen sonuçlarım bu şekilde hastam arada cevap vermiyor. Hastamın durumunu tahlillerine bakarak yorumlar mısınız. Not: Ek tahlil isterseniz yaptırıp gelirim. :)
  4. Grimragger

Yardım 1k gen4 m.2 ssd Crucial P3 Plus 1TB PCIe Gen4 değer mi

https://www.amazon.com.tr/dp/B0B25NXWC7 alınır mı Crucial P3 Plus 1TB PCIe Gen4
  5. Grimragger

Yardım 900 TL'ye kadar güncel mouse önerisi

Merhabalar fps oyunları ve genel windows uygulamaları kullanımı için mouse arıyorum kablosuz olması benim için büyük artı olacaktır (f/p olması durumunda kablolu kullanımına da okeyim ) laptop kullanıcısıyım önerilerinizi bekliyorum. Not: 19 cm uzunluk, 10 cm genişlik el ölçülerim genelde palm...
  6. Grimragger

22k Monitör Dahil Sistem Önerisi

Kuzene ilk bilgisayarını alıyoruz. Genel olarak hikaye tabanlı ve fps oyunları oynayacak. Sistem ve monitör önerisi yaparsanız sevinirim. Özellikle sistem öncelikli monitör hallolur bir şekilde
  7. Grimragger

ACER Nitro 5 AN515-46 R5-6600H RTX3050 16gb 16500 TL nasıl

LİNK: Linkte ekli laptop fiyatına göre değer mi? Rekabetçi ve genel olarak hikaye tabanlı oyunlar oynayacak arkadaş, üniversite öğrencisi üni boyunca hem oyun hem okulda kullanılacak sizce nasıl?
  8. Grimragger

Yeni Mezun Kafası Karışık Mühendise Yardım

Sohbet amaçlı açıyorum bu başlığı, yeni mezun Elektrik-Elektronik mühendisiyim. Öğrencilik hayatım boyunca 2 kere teknofest yarışmasına katıldım takım arkadaşlarımla 2 farklı proje çıkardık. Bitirme projemle KOSGEB'e katıldım ama biryerde hep torpilsizlikle kapılar yüzüme kapandı. Çok şükür...
  9. Grimragger

Yardım hepsibana.net güvenilir midir?

klavye almayı planlıyorum böyle bir site gördüm güvenilir midir? alışverişiniz oldu mu?
  10. Grimragger

Güncel 1000 TL klavye önerisi

Klavyem arızalandı 1000 TL gibi bir bütçem var mekanik klavye önerisinde bulunursanız sevinirim. Switch takıntım yok. Rampage klavyeden geçicem bozuldu 10 ayda rampage vs gibi yerli firmalar önerisinde bulunmazsanız çok güzel olur. Bilek desteği olması çok tatlı olur
  11. Grimragger

Yardım 1 Ay sonra Amazon Siparişimi İptal Etti

27 Mart tarihinde ekte bulunan ssdyi satın aldım. 13 Nisan teslim süresiydi ancak hala gelmedi bu sabah ben ürünü iade etmişim gibi mail geldi ürün elime ulaşmadı bile ekte görsel mevcut kendileri ben ürünü göndermişim gibi iade oluşturmuş birde teşekkür ediyorlar. Şuanda amazon tarafında...
  12. Grimragger

Yardım Amazon US SSDmi getirmiyor

27 Mart tarihinde ekte bulunan ssdyi satın aldım. 13 Nisan teslim süresiydi ancak 21 Nisan oldu hala gelmedi. Ne bir gelişme nede bir haber var ürün ile alakalı. Şuanda amazon tarafında müşteri temsilci ile görüşücem lehime doğmuş bir hak varmıdır geri ücret talebi dışında. Ürünü indirimde aldım...
  13. Grimragger

Yardım 13500 TL Laptop önerisi

Bir gazi bir yakınıma çocuğunun okul ihtiyacı ve ara ara ufak oyunlar oynayabilmesi için bir laptop arıyorum. Sorumluluğu büyük bir kuruşunu ziyan etmek istemiyorum. Bazı örnekler buldum aşağıya ekleyeceğim fikrinizi belirtmenizi rica edicem. Daha iyi olabileceğini düşündüğünüz alternatif olursa...
  14. Grimragger

Corsair 650W 80+ Bronze PSU 1259 TL Alınır mı?

Corsair CX Serisi CX650F RGB, 650 Watt, 80+ Bronze, Tam Modüler RGB ATX Güç Kaynağı, Siyah LİNK Sistemime almayı planlıyorum coil sesi geldiği gibi bir duyum aldım. Kullanan veya bilgisi olan aydınlatabilir mi, fiyat uygun gibi gözüküyor 650W için sizce nasıl alınır mı? Künyedeki sistemimi...
  15. Grimragger

Yardım Hp Ex900 Plus 2Tb SSD 2.046 TL

Nasıl alınır mı? kontrolcüsü ile ilgili bir bilgi göremedim elinde olan kullanan var mı acaba LİNK
  16. Grimragger

Yardım Razer Ekipman Seti 1699 TL

Razer Battle Bundle Oyuncu Kiti, DeathAdder V2 Oyuncu Faresi + BlackShark V2 X Oyuncu Kulaklığı + Gigantus V2 Fare Altlığı, Siyah kullanan varmı bilmiyorum ama tek tek toplayınca 2300 civarı tutuyor LİNK
  17. Grimragger

CAT6 ile Fiberden Tam Hız Alamıyorum

CAT6 kablo ile yeni toplamış olduğum kasamda eski laptopumda aldığım 100 mb interneti alamıyorum CAT6 kabloda problem yok farklı cihazlarda denedim bir problemle karşılaşmadım (kasada 40mb üzerine çıkmıyor internet ) neden kaynaklanabilir yardımcı olursanız sevinirim. Problem yaşadığım sistemim...
  18. Grimragger

Yardım HDD Sağlığım Bir Anda Düştü

WD Black serisi 500GB dahili kullandığım hdd bugün sentinel üzerinde incelediğimde sağlağının %18 e düştüğünü gördüm sebebini veremedim max 1 hafta önce baktığımdı hiçbir sorunu yoktu. Nedeni ne olabilir yardımcı olursanız ve fikrinizi belirtirseniz çok sevinirim istediğiniz test varsa yapar...
  19. Grimragger

İtopya Hazır Sistem İptali RX6750XT - R5 5600X

SIGMA RULES Sistemi aldım iptal edebilir miyim iptal kısmı çıkmıyor suanda teslim edildikten sonra edebilir miyim yardımcı olursanız sevinirim param bitti psu değiştiremiyorum biraz daha uygun bir sisteme bakıcam aydınlatırsanız sevinirim.
  20. Grimragger

İki Sistem Arasında Kaldım RTX3060 vs RX6750XT

Sistem 1: https://www.itopya.com/hype-duo_h17035 ram ve kasa up yaptım. Sistem 2 : https://www.itopya.com/sigma-rules_h20716 Aynı ram up yaptım o kadar Dipnot : agalarım 17k lık sistemi aldım ancak psu güvenemiyorum ve yeni psu da alamıyorum hiç param kalmadı bu nedenle diyorum bunu iptal...
Top Bottom