Arama sonuçları: *

1. M

Valorant fps düşüşü yaşıyorum.

Orta ayarlarda oynuyorum. Grafik ayarları genel olarak okadar etki etmiyordu değiştirdiğimde. Ama ajan seçme bölümünde ve oyun içinde mouse imleci beş saniyede bir dönmeye başladı. Bundan sonra fps düşüşü yaşamaya başladım. Sanki sürekli arka planda bir uygulama başlatılıp kapanıyor gibi
  2. M

Valorant fps düşüşü yaşıyorum.

Arkadaşlar merhaba. Valorant ta ortalama 300 üstü fps alıyordum. Son zamanlarda oyuna girip ajan seçme menüsüne geldikten sonra mouse imleci sürekli olarak 5 saniyede bir dönüyor. Sinirimi bozuyordu fakat önemesemedim. Daha sonra dikkatimi çekti fps konusunda baya düşüşler oldu. Şimdi fps 60...
  3. M

Awsome walk virüs mü

Öncelikle herkese merhaba. Bilgisayarıma bir program indirirken awsome walk diye bir şey indirildi fakat tam kurulmadan iptal ettim. Bilgisayar bir gidip geldi bende acaba virüs olabilir mi diye merak ettim. Acaba bilgisi olan var mı?
  4. M

Victus 15 aldım ama iyi mi yaptım

Teşekkür ederim mühendislik programları ayrıyetende ara sıra oyun oynamak için aldım eğer öyle diyorsanız memnun kalırım bende inşallah
  5. M

Pek aşina olmadığım konular işte bilemedim
  6. M

Geçen hafta aldım 32500 şuan 38000 lerde siteden baktığımda ddr5 yazıyordu değil miymiş
  7. M

Arkadaşlar merhaba yeni laptop aldım victus 15-fa1057nt İ7 13. Nesil ddr5 16 ram 6 gb rtx 4050 75 watt ama çok anlamıyorum sizce iyi mi
Top Bottom