Arama sonuçları: *

1. Dean.308

ARGB fanlar nasıl kontrol edilir

sağolun hocam
  2. Dean.308

Auto RGB demek ARGB ile aynı şey değil mi?
  3. Dean.308

https://www.everest-global.eu/tr/urun/everest-mega-v2-mesh-panel-peak-550w-temperli-camli-4x12cm-auto-rgb-fan-mid-t-gaming-oyuncu-kasasi Arkadaşlar kasam bu. Hazır sistemde geldiği için kasayı upgrade edecek bütçe yoktu (PSU değiştim en azından). ARGB bildiğime göre değiştirebiliyor olmam gerek...
  4. Dean.308

Acil Tavsiye Gerekiyor

şahsen değmeyeceğini düşünüyorum 4050lı bi laptop alınabilirdi
  5. Dean.308

r5 7500f afmf 2 yüklenmiyor

7600 islemçide dahili gpu var o yüzden
  6. Dean.308

afmf2 nasıl indirilir

RX7600 kullanıyorum dediklerinizi yaşamadım hiç
  7. Dean.308

Tlauncher Arkadaşlarıma skinim Alex olarak gözüküyor.

Ne boş yaptın be bilader feci boş adamsın
  8. Dean.308

Max 6k Monitör Önerisi

Arkadaşlar merhaba kaliteli, yüksek HZ oranına sahip, dahili hoperlör olacak şekilde bir monitör almak istiyorum, kullanacağım cihazlar PS5 ve RX7600 yaryardımcı olursanız sevinirim. Benim baktıklarım (bunlardan hangisi daha iyi söylerseniz sevinirim): https://app.hb.biz/aIu3thBLnHHB...
  9. Dean.308

RDR 2 178 TL Alınır mı? ?

Katılıyorum size, güvenli satıcıdan almıştım bir çok kez aradan 1yıl geçmiş alalı hesaba gireyim dedim, bi baktım değişmis adama yazdım yeni bilgiler verdi. 10 ay geçmesine rağmen hala aynı
  10. Dean.308

22k Bütçeye Hazır Sistem Önerisi

6 ısı borulu ama 100 tl daha ucuz nasıl oluyor bu
  11. Dean.308

windows 10 da 11 bios yükleme

olmaz
  12. Dean.308

size de hayırlı olsun hocam :D
  13. Dean.308

Sıcaklık değerlerinden memnunum aslında üstteki ve alttaki mıknatıslı hava deliklwri sayesine ısı eşit oranda kasaya dağılıyor
  14. Dean.308

@furkanalagoz reis bu sistemi aldım 1 haftaya yakındır kullanıyorum şuanlık memnunum. PSU sıkıntılı olduğu için DeepCool olarak değistirip aldım cihaz sağlam çalışıyor performans olarak beklediğim gibi sağol 1721863753 Hocam bu özellik FG denir mi bilmiyorum ama amd de bulunan AMD Fluid Motion...
  15. Dean.308

Çözüldü✓ bu toplama sistem alınır mı??

örnek amaçlı atıyorum
  16. Dean.308

Çözüldü✓ bu toplama sistem alınır mı??

Bence işlemciyi 7500f den 7600x yapmaya gerek yok OC yaparak 7600 ve 7600x gücüne ulaşılabilir
  17. Dean.308

Hazır sistem görüntü yok

Hocam ekran kartı diyince bi baktım anakart bağlamışım şuan BIOS geldi teşekkürler
  18. Dean.308

Hazır sistem görüntü yok

Hocam yazmayı unutmuşum monitör yok gecici olarak TV bağladım
  19. Dean.308

Hazır sistem görüntü yok

Merhabalar arkadaşlar geçen aldığım hazır sistem bugün geldi ekran kartını taktım fakat görüntü alamadım işlemci Fan dönüyor ekran kartı fanı donüyor sonra duruyor onun dışında kasa ışıkları yanıyor ama sinyal yok lütfen yardımcı olun Sistem Özellikleri: RX 7600 Ryzen 5 7500F Amd A620M-K
Top Bottom