Arama sonuçları: *

1. internet

Yardım Creative Live! Cam Sync 1080p V2 webcam nasıldır?

Merhaba @Batuhan Lastronin yanıtınız için teşekkür ederim. Evet ürün linki doğru. Ürün 13 Ocak'ta teslim edildi ancak daha kutusunu açmadım.
  2. internet

Yardım AOC G2868PQU hangi panel?

Merhaba arkadaşlar. Bugün AOC Türkiye Tecpro müşteri hizmetleri teknik departman görevlisi Kerem bey, satın almış ve kullanmakta olduğum AOC G2868PQU monitörümün panel bilgisini paylaşayamayacağını belirtti. Tecpro numarası: 444 4 832 Servis menüsünün de adı üstünde teknik menü olduğu için nasıl...
  3. internet

13.01.2024 güncellemesi: İrlanda'dan yola çıkan webcam şu yolları izledi. 3.01.2024: Spilamberto, Emilia-Romagna IT 5.01.2024: LAUWIN-PLANQUE, Hauts-de-France FR 6.01.2024: Krefeld, North Rhine-Westphalia DE 8.01.2024: Hoofddorp, NL 9.01.2024:Hoofddorp, NL yani Hollanda'dan paketi taşıyan uçak...
  4. internet

Merhaba @sefagkts yanıtınız için teşekkür ederim. Amazon 18 Ocak tarihinde teslim edileceğini belirtti. İrlanda'dan yola çıkmış, Hollanda'ya varmış. 18 Ocak'dan önce Aydın'a gelmesini beklemiyorum.
  5. internet

Türk Telekom internet santrali

Merhaba arkadaşlar. Bağlı olduğum Türk Telekom santralinin fotoğrafı tarafımca çekilmiştir. Bu santral kaç PBPS hızıyla çalışır? Alınan pingin 4 MS'nin de altına inmesi için ne yapılmalı?
  6. internet

Fatih ağ reddetti sorunu

Merhaba arkadaşlar. Sınavlı anadolu lisesine DYK kursu için geldim. Şifre doğru olduğu halde bağlantı reddedildi hatası alıyorum. Arkadaşlarım şifreyi deftere yazmışlar girdim ancak yine bağlantı reddedildi hatası aldım. Arkadaşlarım benim için telefonlarından QR kod paylaşarak da şifreyi...
  7. internet

Yardım Turkcell faturasız kullanılmalı mı?

Merhaba @55superx yanıtınız için teşekkür ederim. Türkiye İş Bankası kullanıyorum. Dolayısıyla ödemeyi Maximum kart veya Bankamatik kart ile yapacağım. Silinme süresi 12 ay olan 70 GB dev paketin ücreti 1000 TL. Paketi 83 TL'den 12 taksitle nasıl satın alabilirim?
  8. internet

Merhaba @Gri Caner yanıtınız için teşekkür ederim. Aynı apartmandan teyzem Türk Telekom Prime faturalı kullanıyor, annem de Bimcell faturasız kullanıyor. İkisi de aynı vericiye bağlı. Annem Bimcell'de fiyatın her ay 20 TL artmasından da şikayetçi. Ben yığılma oluşturmamak adına ikisini...
  9. internet

Merhaba arkadaşlar. 2001 yılından beridir aynı numara aynı hat Turkcell faturasız kullanıcısıyım. Turkcell faturasız kullanmaya devam mı etmeliyim? Turkcell faturalıya mı geçmeliyim? Vodafone operatörüne mi geçmeliyim? En ucuzdan en pahalıya Turkcell uygulamasında çıkan Turkcell faturasız fiyat...
  10. internet

Yardım NASDAQ hisse senedi alma

Merhaba arkadaşlar. NASDAQ borsası üzerinden hisse senedi almayı düşünüyorum. Nereden NASDAQ üzerinden işlem gören bir hisse senedi almamı tavsiye edersiniz?
  11. internet

Merhaba @sefagkts ürün tarafıma teslim edildiğinde ayrıca belirteceğim. Ürünü satın almaya Sadece Mühendis YouTube kanalının videosunu izleyince karar verdim. Sizin için paylaşıyorum:
  12. internet

Erasmus sınavından 100 alma

Merhaba arkadaşlar. 12. Sınıf Sayısal öğrencisiyim. Liseme Erasmus başvurusu yaptım. Perşembe günü Erasmus sınavına gireceğim. Sınavdan 100 almam için nasıl çalışmam gerekiyor? Müdür tarafından tarafıma B1 İngilizce sınavına gireceğim belirtildi. İlçe halk eğitim merkezinden ve BTK Akademi'den...
  13. internet

12. Sınıf İngilizce sorularını çözme

Merhaba Sn. @Abdullah Hacıgül soruları cevaplama imkanınız var mı?
  14. internet

12. Sınıf İngilizce sorularını çözme

Merhaba arkadaşlar 12. Sınıf 1. Dönem 2. İngilizce sorularını nasıl çözebilirim? A-) Answer the questions according to the table. (5x4 = 20p) Table: Music Preferences of High School Students %5 Classical %50 Pop %10 Jazz %25 Rock %10 Folk 1. What kind of music is the most popular one? 2. Which...
  15. internet

Merhaba @sefagkts yanıtınız için teşekkür ederim. Ürün daha kargoya verilmedi.
  16. internet

12. Sınıf için Fizik soru bankası önerisi

Merhaba arkadaşlar. 12. Sınıf için zor ve soruları güzel video çözümlü soru bankası veya zor ve video çözümlü konu anlatımlı soru bankası alacağım. Soruları zor, kaliteli ve video çözümlü olarak ne almamı önerirsiniz?
  17. internet

Merhaba arkadaşlar. Amazon.com.tr üzerinden Creative live! Cam Sync 1080p V2 webcam ürününü toplam 925.11 TL ödeyerek satın aldım. Görüntü ve ses kalitesi üst seviyede midir? Yazılım desteği nasıldır? Hangi işletim sistemleriyle kullanılabilir?
Top Bottom