Arama sonuçları: *

• Users: Titan1328
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. T

rgb ışıkları çalışmıyor

kasanın rgb si çalışmıyor ama fanlar çalışıyor pc de öyle başka b,r sorun yok neden sizce marka bu GamePower Crimson 550W+80 Brozn Dahili PSU'lu 4x120mm ARGB Fan Gaming ATX Kasa
  2. T

Sizce hangi kredi kartını almalıyım?

Artık 18 yaşındayım, kullana bileceğim bir kart istiyorum. Taksit imkanı sunan faizi az. Kur çevirmede az komisyon alan bir kart markası önerirmisin?
  3. T

Rx 590 8gb ekran kartı FSR3.0 Destekliyorr mu

Rx 590 8gb ekran kartı FSR3.0 destekliyorr mu? Bu ekran kartını alıcam modlardan destekliyor mu merak ediyorum
  4. T

Bu sisteme 650watt yeter mi?

1 Ram Patriot Viper Steel RGB DDR4 16GB 3200MHz Single Module Gaming Bellek 2.ram Kingston 8 GB DDR4 3200 MHz KVR32N22S8/8 - PC Ana kart MSI B550M Pro-Vdh Wifi Am4 Ddr4 4400(Oc) Hdmi Dvg Vga M.2 Usb3.2 Wifi Matx İşlemci AMD Ryzen 5 4500 Masaüstü İşlemci (6 çekirdek/12 dişli, 11 MB önbellek, 4,1...
  5. T

Python kadar güçlü, Türkçe yazılım dili oluştura bilirmiyiz?

Aslında bu konuda ciddiyim türkiyede finansal sorun uzun bir süre devam edicek, bu su götürmez Bi gerçek. Türkçe yazılım dili öğrenmek İngilizceye nazaran çok daha kolay olur. Bunu toplulukta ki insanlarla birlikte yapabilirmiyiz? Yapay zeka kullanarak çok ciddi zaman kazanırız. Bu yazılım dili...
  6. T

3 ocak 2024 de, rx 590 8gb ekran kartı ile madencilik yapmak mantıklı mı?

Rx 590 8gb ekran kartı ile oyun oynamadığım zaman eth madenciliği yapmak istiyorum, bu iş hâlâ mantıklı mı?
Top Bottom