Arama sonuçları: *

1. C

sadece 3.5 dolara 2 kat fps elde etmek mümkün mü? (MÜMKÜN!)

Biraz daha azaldı evet hocam teşekkürler daha iyi seçenekler varsa duymak uygulamak isterim görselde kullandığım ayarlar harici önerileri açığım
  2. C

Yırtılmalara izin ver seçeneği kapalı ve ayarlarım böyle
  3. C

Bende gecikme sorunu yaşatıyor nasıl çözebilirim acaba
  4. C

🔥AMD KARTLARDA FSR 3 MOD + KURULUM 🔥

güncel linki alabilir miyim kurulum için
  5. C

@MrCodeX güncel link atar mısın bro
  6. C

cyberpunk 2077 atmam gereken dosyaları atıyorum oyun içinde açmam gereken şeyleri açıyorum 38fps alıyorum fakat herşeyi kapatınca da 38fps alıyorum yardımcı olabilir misiniz isterseniz indirme linkini ve açmam gereken şeyleri yazın söyleyin teyit edelim 1706025090 sorunumu bir şekilde hallettim...
  7. C

modun yeni sürümlerini çıkıp çıkmadığını nereden takip edebilirim bir reddit veya discord adresi varmı acaba
  8. C

dün gece star wars survivor's kurdum çalıştı gündüz yeniden açtım çalışmıyor fikri olan varmı acaba yardımcı olabilir misiniz
  9. C

star wars jedi survivor için deneyen oldu mu
  10. C

RX 6500XT yüksek fps olmasına rağmen drop yiyorum

Öncelikle sistemi yazmak istiyorum. RX 6500XT. Ryzen 5 3350G. 16 GB 4x4X4X4. ASRock A320M-HDV Oyun oynarken FPS değerlerim yüksek fakat drop yiyorum grafik düşükte olsa yüksekte olsa ara ara drop giriyor keyif kaçırıyor yardımcı olabilir misiniz?
  11. C

çalışmıyor brom ben test ettim halihazırda tekrardan teşekkür ederim attığın siteye bakıp denerim artık ♥
  12. C

neden bu kadar gerginsin kardeşim problemin mi var? arkadaşa da teşekkür ettim ayrıca? 1704294738 hatta sana senin dilinde konuşayım dostum starfield 2.2 destekliyor atılması gereken dosyaları attım ve şuan oyun açılmıyor bir şey yapmadan önce sormanın iyice kavrayıp anlamanın zararını neden...
  13. C

anlaşıp anlaşamamak neyse bro önemli değil teşekkür ederim vaktini ayırdığın için ayrıca pek çok yorum olduğu için hepsini gözden geçiremedim çoğu oyun fsr2 yazıyor ya hangi sürümü atmak lazım onu anlayamadım doğrusu
  14. C

kanka nereye atacağımı biliyorum yazdığımı hiç mi okumadın tlou tamamen bir örnekti.. ayrıca fsr sürümleri var tek sürüm yok yani yazılanı biraz dikkatli okursan anlarsın ne demek istediğimi
  15. C

benim anlamadığım şöyle bir şey var hangi oyuna hangi dosyayı atıcaz onu çözemedim cyberpunk'a (210) attık ya o anlamda örnek vermek gerekirse last of us'a hangisini atıcaz falan açıklayabilecek varmı
Top Bottom