Arama sonuçları: *

• Users: Cooper
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Cooper

40.000 TL telefon önerisi

android ios fark etmez
  2. Cooper

biostan csm kapatıp res atınca pc biosa geri dönüyor

biostan csm kapatmaya calıstım fakat res atmak ıstedıgımde pc gerı bıosa donuyor yardımcı olur musunuz?
  3. Cooper

huawei gt 3 pro hava durumu başka bir yer gösteriyor

arkadaşlar merhaba iphone 12 pro max ıle beraber huaweı gt 3 pro kullanıyorum fakat ankara da olmama ragmen hava durumunda istanbul maltepe dıyor bunu nasıl degıstırebılırım?
  4. Cooper

ımeı kaydı yaptırdıktan sonra hattı uzerıme aldım servıs gıttı

arkadaslar merhaba aralık 2022 de 2700 TL kendı pasaportuma ımeı kaydı yaptırdım fakat hattım dedemın uzerıneydı benım de taahhutum oldugu ıcın ceza odemek ıstemedım bu yuzden sonra hattı uzerıme alırım dedım ve hattım kendı uzerımde degılken 10 ay kullandım. Dun hattım gıttı servıs yok hatası...
  5. Cooper

huawei gt 3 pro mu almalıyım gt 3 elite mi

arkadaşlar oncelıkle merhaba bu ıkı saatın tasarımını baya begenıyorum hangısını almak mantıklı + olarak ıphone kullanıyorum herhangı bır sorun yasar mıyım? yardımcı olursanız sevınırım tesekkurler
  6. Cooper

144 hz veya üstü f/p monitör arıyorum yardımcı olur musunuz?

bütçem 5 6k arası yardımcı olur musunuz?
  7. Cooper

144hz ve üstü monitör önerisi

bütçem 5.5 max 6k arkadaşlar 144 hz veya üstü monitör önerir misiniz?
  8. Cooper

30.000 TL kasa onerısı

hazır sıstem tercıhım fakat toplama da olur oyun oynayıp yayın acacagım oncelıgım bu onerılerınızı beklıyorum
  9. Cooper

max 20.000 TL laptop onerısı alabılır mıyım?

arkadaşlar selam autocad kullanacagım bos vakıtlerımde de oyun oynayacagım max 20.000 TL ye oyuncu laptobu tarzı laptop onerır mısınız?
  10. Cooper

Yapı Kredi Müşteri Ol 300tl Kazandan gelen parayı nakite çevirme

arkadaşlar yapıkredi hesabı oluşturana banka 300 TL puan verıyor bunu nakite çevirebiliyorsunuz ben dun cevırdım ısteyenlere yardımcı olurum cevırılmıyor dıye bır sey yok yanlıs anlasılmasın. referans ıle kayıt olmaz ısenız 300 TL vermıyor.
  11. Cooper

Anker Soundcore R100 alınır mı?

kullanan var mı alınır mı?
  12. Cooper

iso dosyası neden böyle gorunuyor

mıcrosoftun sıtesınden ıso dosyasını ındırdım fakat boyle gorunuyor vıdeoda ıse böyle gorunuyor nasıl bu hale getırebılırım ıso dosyasını
  13. Cooper

önce imei kaydı mı yapılmalı yoksa sim kart devri mi

merhaba yurt dısından aıle dostumuz geldı onun uzerıne benım telefonumu kaydettırecegım once e devletten kayıt mı yapılmalı yoksa once sım kart devrı sonra kayıt mı yapılmalı tesekkurler sımdıden
  14. Cooper

İmei kaydı hakkında yardıma ıhtıyacım var

merhaba arkadaşlar amerıkadan gecen yıl 12 pro max gelmişti 2023 olmadan ımeı kaydını yaptırayım dıyorum aıle dostumuz yurt dısından bugun geldı onun uzerıne kaydettırecegım sorum şu e devlet uzerınden ımeı kaydını yaptıktan sonra hattı da pasaport sahıbının uzerıne yapmak gerekıyor sanırım su...
  15. Cooper

yeni modem aldim ne yapmaliyim

arkadaslar ikinci el bi modem aldım turknet kullaniyorum herhangi bir sey yapmam gerekli mi yoksa direkt kablolari baglasam sadece yeterli mi
  16. Cooper

İmei Konusunda Yardıma İhtıyacım Var

merhaba arkadaslar amerıkadan 12 pro max aldım yaklasık 1 yıl once cıft sım kullandım artık pasaporta kayıt ettırmek ıstıyorum babamın arkadası yurt dısından gelıyor 1 hafta sonra onun pasaportuna kayıt ettırmek ıstıyorum 1. sorum benım telefonumu kayıt ettırdıkten sonra baska telefonları da...
  17. Cooper

valorant banım açılır açılmaz yeniden ban yedim

arkadaşlar merhana bılgısayarımda hileye dair hiçbir şey yokken vanguard hile tespit edip 3 ay yazılım banı atmıştı o kadar ticket vs atmama rağmen banım açılmadı dün yazılım banım bitti fakat 1 oyun oynadım sonrasında yeniden 3 ay ban yedim sizce ne yapmalıyım?
  18. Cooper

pasaport ile süre uzattım fakat daha hattım açılmadı

gece 12 civarı uzatmıştım sureyi şu an baktığımda hala gelmedi servis yok diyor bir bilgisi olan var mı?
  19. Cooper

imei konusunda yardıma ıhtıyacım var

merhaba arkadaslar yurt dısından almıs oldugum 12 pro max cıhazım 3 gun once ımeının suresının dolması ıle kapandı yurt dısına cıkıp turkıyeye donen arkadasım pasaportu ıle kullanım suresını uzatsa sonra da kendısı yurt dısından telefon alsa bu aldıgı telefonun 2700 TL olan pasaport kaydını...
Top Bottom