Arama sonuçları: *

1. T

Çözüldü✓ Bu laptop alınır mı?

Tamam teşekkür ederim
  2. T

O zaman Acer ı tercih ediyorum peki bilginiz var mı şu anda eski bilgisayarımla valo da 62 FPS Max oynuyabiliyorum bunun 165 hz olması da ayrıca dikkatimi çekti kaç fps verir valorantta
  3. T

Bir de kaç watt bu 75 mi 140 mı
  4. T

Hocam neden bu bilgisayarı öneriyor herkes anlamadığım şu işlemcinin hem performansı daha düşük hem de daha fazla dar boğaz yapmaz mı hem Intel daha optimize değil mi oyunlar da mesela valorantta lütfen açıklayabilir misiniz ona göre fikir değiştiricem çünkü şu anda bu işlemci i9 13900h ı...
  5. T

n11'den HP Victus 16-R1028NT 9J229EA i7-14700HX 16 GB 1 TB SSD 8 GB RTX4060 16.1" W11H Dizüstü Bilgisayar seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir...
  6. T

45 bin lira oyuncu laptop önerileri

45 bin liraya en iyi laptopları söyleyebilir misiniz lütfen
  7. T

İşlemci under volt yaparak valorantta daha fazla FPS alabilir miyim

Hocam bios için internet gerekli mi çünkü şu anda yazlıktayım da telefon internetinden oyun oynuyorum
  8. T

Lenovo Legion mu öyle bir uygulama var hiç bir işe yaramıyor bir ara güncelleme için kullanıyordum sonra Lenovo kesti güncellemeyi markası laptopun idea pad gaming 3
  9. T

Çok bilmiyorum ama evet sanırsam o 😁 onu nasıl yapabilirim Max 50 watt çekiyor şu anda
  10. T

Merhaba i5 10300h GTX 1650 ve 16 GB ram özelliklerine sahip laptopbum var sizce GTX 1650 i5 10300h için çok düşük kalıyor ve valorantta habire FPS drop diyorum yani şöyle diyeyim hayatımda yüksek grafiklere hiç almadım bir iki kere aldım onda da çok kasıyor
  11. T

Valorant 62 hz oynanır mı

Arkadaşlar merhaba IdeaPad gaming 3 bilgisayarım var benle aynı özelliklere sahip Dell bilgisayarlı arkadaşımın yaşadığını yaşıyorum habire drop giriyor ve droplar da haven da c den a ya gidecek kadar donuyor ve oyundan soğutuyor ben şeyi anlayamadım eskiden 120 hz oynarken herkese 1 tap atıp...
  12. T

GTX 1650 mobile ne zaman driver desteği kalkacak

Merhaba IdeaPad gaming laptop sahibiyim bilgisayarımı değiştirmek istiyorum 1650 yetmemeye droplar girmeye başladı ama yeterli miktarda param yok bu ekran kartı daha ne kadar güncelleme alacak merak ediyorum teşekkürler
  13. T

Monster Gerçekten Isınıyor Mu Alınır Mı?

Arkadaşlar 34 bin liraya...
  14. T

Lenovo IdeaPad gaming 3 ün rezaleti

Bu şekilde benim ki
  15. T

Lenovo IdeaPad gaming 3 ün rezaleti

Altına kağıtı yuvarlak kesen şeyler var ya onlardan koydum hem yaylı da :D ama yok olmuyor yine donup kasıyor
  16. T

Acer nitro 5 laptop alınır mı

Para yetmiyor boşver 80 i 😅😅😅😅
  17. T

R7 7735HS ve RTX 4060 Darboğaz Olur mu?

Hocam bunlarda ısınma problemi var mı bir arkadaşta varmış Max 90 min 78 diyor bunlar normal mi ben idea pad gaming 3 kullanıyorum GTX 1650 ve i5 10300h var ekran kartı Max 75 derece oluyor
  18. T

R7 7735HS ve RTX 4060 Darboğaz Olur mu?

Hocam Allah sizden razı olsun teknossya gittiğimde bana 140 watt dediler size bir sorum olacaktı bana Max 35 bin ekranı 165 hz 4060 lı bir laptop bulur musunuz
  19. T

Acer nitro 5 laptop alınır mı

Valorantı test etme imkanınız oldu mu Off 90 biraz fazlaymış gibi geldi en iyisi AMD li olan nitro 15 modeline yöneliyim o arkadaş 80 derecelerde geziyormuş
Top Bottom