Arama sonuçları: *

1. Y

240MM SIVI SOĞUTMA COOLMASTER VS ARTCTİC

RYZEN 5 7500F İŞLEMCİ EX-B650M-V7 ANAKART ASUS AP 201 MATX KASAM VAR İKİ SIVI SOĞUTMA ARASINDA ÇOK KALDIM SİZCE HANGİSİNİ ALMALIYIM 1 : https://www.hepsiburada.com/cooler-master-masterliquid-ml240l-v2-rgb-led-fanli-sivi-sogutma-kiti-intel-am4-destekli-pm-HB00000VCGIQ 2...
  2. Y

Çözüldü✓ 360MM SIVI SOĞUTMA ÖNERİSİ

ileride 8 core lu bir işlemciye geçmeyi düşünüyorum 1705238576 280mm alınabilir aslında teşekkürler bakayım hemen
  3. Y

ekstra para verip lt ye geçmeye gerek varmı peki işlemci ahım şahım güçlü bir işlemci değil
  4. Y

düz 720 ile se arasındaki fark nedir bilgin varmı acaba
  5. Y

360mm sıvı soğutma alıcam fakat arada kaldım bütçem 2-5k arası bütçem var öneri yaparsanız çok çok sevinirim KASA; ASUS PRİME AP201 https://www.asus.com/tr/motherboards-components/gaming-cases/prime/asus-prime-ap201-tempered-glass-microatx-case/ İŞLEMCİ RYZEN 5 7500F ANAKART; EX-B650M-V7...
  6. Y

MHZ ARTIRINCA PC AÇILMIYOR

Hocam biosa güncelledim denedim oldu gibi Sizce Hangi Expo sürüme alayım Expo 1 mi expo 2 mi yoksa expo tweak mı
  7. Y

deniyim olacağını sanmıyorum büyük ihtimalle çünkü 1811 yüklüydü bende bu daha yeni çıkmış sizde psu dan kaynaklı olabilme ihtimali varmıdır veya anakarttan ekstra bi ayar mı açmam gerekiyor expoya geçmeden önce
  8. Y

Hazır sistem aldım ürün geldiğinde expo uyumlu ramlerim malesef 6000mhz çalışması gerekirken 4800mhz de çalışıyor anakart dan 6000 çektiğimde ise malesef pc açılmıyor bios sıfırlamak zorunda kalıyorum sizce hata vermesinin sebebi nedir HATA RESMİ EKTEDİR resmi açamayanlar için hata; The system...
  9. Y

ASUS EX-B65M-V7 ANAKART BİOSDA Ai Tweaker ve Tool menüleri gelmiyor

Hocam çok teşekkür ederim oldu peki önerebileceğiniz başka ayarlar varmıdır acaba ekran kartım asus tuf gaming 7700xt işlemci ise r5 7500f anakart EX-B650M-V7
  10. Y

ASUS EX-B65M-V7 ANAKART BİOSDA Ai Tweaker ve Tool menüleri gelmiyor

Yeni Hazır sistem aldım expo uyumlu 16gb 6000mhz ram aldım fakat ram mhz ayarlarını yapmak için biosa girdiğimde tweaker menüsü karşıma çıkmıyor diğer kısımlardada mhz ayarlama mevcut değil nasıl yapabilirim biosuda en son sürümüne güncelledim
Top Bottom