Arama sonuçları: *

1. T

Eski sistemim için ekran akrtı önerisi

Cevaplarınız için teşekkür ederim
  2. T

Eski sistemim için ekran akrtı önerisi

Arkadaşlar benim eski bir sistemim var ekran kartı bozuldu yeni bir sistem alacağım ama eski sistemimi çöpe atmak istemiyorum kardeşime vereceğim o da oyun oynayacak ( gta5 ve bazı güncel oyunlar) en azından çok yüksek FPS vermese bile uygun ve darboğaz yapmayacak bir ekran kartı...
  3. T

Türktelekom taahhüt bitimi

Merhaba arkadaşlar şu anki internetim türktelekom taahhütümün bitmesine 22 gün kaldı türknete geçmek istedim başvuruda bulundum başvuru bulunduktan sonra aklıma geldi taahhüt bitmeden geçiş ücreti kesilirmi yada o zamana kadar benim taahhütüm bitermi cevap veren arkadaşlara teşekkürler şimdiden
  4. T

Gamepower T10 Hala alınır mı?

Hepsi buradada 4500 TL den 3500 TL ye düşmüş
  5. T

Gamepower T10 Hala alınır mı?

monitör almak istiyorum 3 bin Max 3.5 bütcem var gamepower T10 alınır mı? yada daha iyi bir monitör önerir misiniz?
  6. T

RX7600 vs Rx6700 ve işlemci önerisi

reis ram ve ssd üzerinde kasayı alırken özelleştirmek istiyorum onlarıda özelleştirirsem bu kasa bana baya pahalıya denk gelicek gibi
  7. T

knk bu kasa modelleri hiç güven vermiyor powerı sıkıntı çıkartırmı arada elektrik kesintisi olabiliyor bende
  8. T

evet masaüstü bilgisayar istiyorum
  9. T

bütçem kısıtlı en fazla 25 belki 30 bin e çıkabilirim monitör haricinde
  10. T

2k monitör almak istiyorum ama o anki durumuma bağlı
  11. T

oyun için rx7600 ekran kartını mı almalıyım rx6700 ekran kartını mı almalıyım ve bu ekran kartlarına hangi işlemci darboğaz sorunu yaşatmadan oynatır
  12. T

Gamepower mei RGB 7.1 ses sıkıntısı

Gamepower mei RGB 7.1 kulaklığım var sol taraftan sürekli şekilde ses kesintisi veya cızırtısı oluyor kumandadan ve windowsdan sesi fulleyip bi süre şarkı dinleyince bir süreliğine düzeliyor sonra tekrar sıkıntı başlıyor
Top Bottom