Arama sonuçları: *

1. T

rx7900xtx deneyimimi sizlerle paylaşıyorum

Herkeste oyle hocam. Ben cok cektim incelemelere baktim gaminggen ultima serisiydi hazir sistemin adi. Bebenin biri almis gta 5 fps test ediyor bir drop giriyor kafayi yersin adam anlatiyor iyi sistem guzel sistem. Oyunu yukaek full ayar alip takila takila oynamaktansa orta ayar veya yuksek ayar...
  2. T

Yaptim hocam yapmadigim upgrade etmedigim kalmadi garantiye yollamak cozummu bilemedm
  3. T

Bu oran cokmu fazlaydi yoksa dakikada 1 2 miydi cunku karti gonderince ici acilacak illa bisey yok diyip gelirse ikinci elde para etmiyor hic etmicek
  4. T

Xfx Swft Rx6900xt Alınır Mı

https://forum.donanimarsivi.com/konu/yardim-rx6600ue-sorunsuz-kullaniyorsaniz-sisteminizi-paylasirmisiniz-rx-6600-microstutter-sorunu.869353/ forumda yeniyim link atmayi bilmiyorum. Forumda biraz rx 6k serisini arastirirsan cevap bulabilirsin diye dusunuyorum arkadasim.
  5. T

Yardım RX6600'ü sorunsuz kullanıyorsanız sisteminizi paylaşırmısınız?-RX 6600 MİCROSTUTTER SORUNU-

Arkadasimin evine o hayvan gibi kasayi tasiyip ordada denedim evdeki tum prizlerdede denedim sorun hep ayni :) bunu bukadar dusunmeyin arkadasinizdna nvidia 1660 bile olsa bulun onu takip deneyin o akiciligi ve kekemelik sorunun olmadigini gorunce satip o karti bile alirsiniz :) 1704717863 Amd...
  6. T

Yardım RX6600'ü sorunsuz kullanıyorsanız sisteminizi paylaşırmısınız?-RX 6600 MİCROSTUTTER SORUNU-

Onlarida yaptim frsync premium asus tuf monitorumde var youtubede forumlarda ne varsa denedim. Hatta yabanci forumlarda bile aradim cozumu yok. Aklima takilan corsair ramler bi cok konud aortak bilesen olarak ama artik ona kafa yoramam karti satip 2060 alip keyfime bakacagim
  7. T

Garantiden sonra duzeldimi
  8. T

İyi gunler nvidia fan boylari diye elestirdigimiz arkadaşlarimiz sistemini stabil kullaniyorken bizler burda surunup dert tasa ariyoruz. Ben rx6700xt kullanicisiyim gaming genden alinma hazir sistem. Sistemi temiz kurulum sonra ilk oyun actigimda watman hatalari aldim stuttering hep var ve...
  9. T

RX 6700 XT ALINIR MI ?

Dual 6700xt kullanicisiyim asla alma amd. Okadar para verip oyunu 200 fps 3070 gibi oynuyorsun ama anlik takilmalar droplar giriyor 1 yildir cozemedm. Git 3060 al pardon 1660 al daha iyi. Amd kumar isi %50 zar atiyorsun resmen. 2 kart kullanicisindan biri ovuyor biri gomuyor bunun nedeni bi...
  10. T

Konuyu upluyorum ama bendede asus dual 6700xt var aldigimda watman hatalariyla doluydu simdi onlar gitti ama oyunda akicilik yok dakikada 5 kere felan takilma oluyor anlik msi dan bakiyorm o takilmada fps dusup voltaj ve kullanim orani 96 dan 60 lara dusuyor watt 200 den 120 lere bu neden oluyor...
Top Bottom