Arama sonuçları: *

1. P

15000 TL Kulaklık Önerisi

Merhabalar kulaklık almak istiyorum ama çokta hakim olmadigim bir konu. Hem oyun hemde gündelik kullanım için istiyorum. 15-16k bütçem var, yardımcı olabilir misiniz ?
  2. P

SSD önerisi alabilirmiyim ?

68 derece oluyor , aniden bölümler yüklenirken kasma oluyorm ve bu esnada da fanlar daha hızlı çalışmaya başlıyor
  3. P

990 Evo için diyorlar ısınma sorunu var.
  4. P

Merhabalar Sistemimde kullandığım SSD yüksek sıcaklıkları gördüğü için servise yollayacağım. Genelde oyunlarda bölümler yüklenirken aniden donmalar meydana geliyor. Bu donmalar olurken PC fanı deli gibi çalışıyor . Servise yollayacağım SSD gelene kadar 1 TB depolaması olan bir SSD almak...
  5. P

Yükleme Ekranında takılma ve donma

Merhabalar, bir sorunumdan bahsetmek istiyorum . Sistemimde basit oyunlarda bile oyundan atma ya da yükleme ekranlarında aniden fanın hızlanıp kasma durumu oluşuyor. Sebebi neden olabilir ? Bilgi sahibi bir arkadaş yazabilir mi ? Sistemim görseldeki gibidir. Genelde oyunları türkçe yamayla...
  6. P

Ryzen 9 7900X3D Yeterli mi

Merhabalar Sistemimde ekran kartı yükseltmesi yapmak istiyorum. Rtx4090 takarsan işlemcimden dolayı darboğaz yaşarmıyım ? Sistemim resimde görüldüğü gibi
  7. P

Ubuy Sitesi güvenilir mi

Gümrükten geçmeyince para iadesi oluyor mu ?
  8. P

Ubuy Sitesi güvenilir mi

Merhaba , Ubuy sitesinden gamepad almak istiyorum. Aynı gamepadi amazondan istedim ama 1 hafta sonra teslim edilmez diye bilgilendirildim. Aynı gamepadi ubuy sitesinden alanlar olduğu söylendi ama o yorumlara aldanmak istemedim. Site güvenilir mi ? Ya da alışveriş yapan biri var mı ?
  9. P

Sistemime uygun 2k monitör Max 17k fiyatlı

2k önerisi alabilirmiyim
  10. P

2500tl bütçe gamepad önerir misiniz?

Amazonda 2800 liraya Gulikit KK3 Max var , gayette güzel
  11. P

Bilgisayar için gamepad önerisi

Bütçen varsa Gulikit Kk2 pro veya Gulikit KK3 Max çok iyi. Cidden keyifli bir şekilde oynatır
  12. P

27" olması yeterli
  13. P

Merhabalar Asus Prime X670-E Pro wifi DDR5 Ryzen 9 7900X3D NVİDİA RTX 4070 Tİ SUPER XPG Lancer 32GB DRR5 6400MHZ Bu sistem için maximum 17 bin lira civarı , G-sync uyumlu bir monitör almak istiyorum. Uzun süreli kullanım için iyi bir monitör önerisi verebilen arkadaşlar var mı ?
  14. P

ELMB SYNC Özelliği ?

Merhabalar , Asus Tuf Gamın VG27AQL3A Modelini almış bulunuyorum. Monitör hala elime ulaşmadı. Nette gezinirken bir durum ilgimi çekti. Asus monitörlerde bulunan ELMB SYNC özelliğini aktif hale getirirken G-sync veya Freesync özellikleri kapanıyor mu ?.
  15. P

RTX4070 TI SUPER İçin Monitör Önerisi

Merhabalar , RTX 4079 TI SUPER sistemim için monitör önerebilirmisiniz ? 10.000 TL ye kadar gücüm yetiyor. 2K önerebilirseniz çok sevinirim.
  16. P

130k bütçeli Render -Oyun PC önerisi

Özelleştire basınca ryzen 9 değilde ryzen 7 seçili . Özellikler kismindakiyle alakası yok.
  17. P

130k bütçeli Render -Oyun PC önerisi

Merhabalar Konu başlığında belirttiğim gibi 130k bütçem var. Rtx4090 ,32 GB DDR5 , En az 1TB Ssd li bir sistem toplamak istiyorum. Toplamak istediğim sistem için yardımcı olabilecek birileri var mı ? Ekran kartı OC olabilir mi
Top Bottom