Arama sonuçları: *

1. T

2 metre ilerimde altyapı var fakat bizde yok?

Teşekkürler arkadaşlar yarın hepsini deneyip ona göre bilgi vereceğim size.
  2. T

o zaman sokaktaki evleri vs dolanıp imza toplayayım apartmanımızdakilerle beraber ihtimal daha yükselir anladığım kadarıyla. 1652209263 dediğinizi deneyeceğim teşekkürler
  3. T

apartmanda oturuyoruz ve daireler de bunu istiyor dıştan bakıldığında çok meşakatli gözükmese de sanırım zor bir işlem başvurmadığım veya yazmadığım yazı kalmadı önerebileceğiniz bir başvuru kanalı var mı?
  4. T

Merhabalar arkadaşlar sormak istediğim mevzu altyapı ile ilgili. Şimdi şöyle bu evin bulunduğu sokak yıllar önce buraya evlerini inşaa eden halk tarafından ortak bir pay bırakarak ortaya çıkarılmış yani belediye burayı sokak olarak yeni eklemiş. Bizim bina yeni yapıldı ve tam sokağın bitişinde...
  5. T

Bir evde iki internet olur mu?

İki interneti de kullanabilir miyim biraz açıklarsan çok anlamadım da
  6. T

1598867597 Müşteri hizmetleri bir evde 2 farklı internet aboneliği olmuyor dedi
  7. T

Arkadaşlar öncelikle iyi günler iki internet olduğunu duymuştum fakat şöyle bir şey var bazı sebeplerden ötürü bulunduğum ilden başka ile taşınıyoruz taşınıcağımız bina yeni yapıldığı için internet kutusu daha bağlı değil ben de anneannemlerde kalıyorum alt yapı ortalama olmasına rağmen...
  8. T

[ÇÖZÜLDÜ]LOL Hata Veriyor

videdodaki sitenin aynısından yükledim bütün sürümleri fakat bir işe yaramadı 1586800035 kendiliğinden mi çözüldü yani 1586800475 Arkadaşlar sorunu çözdüm teşekkürler LOL ü ben disk değiştirmiştim kendi klasöründe bundan 1 2 gün önce Legends Of Runeterra yı yükledim bilgisayara o kendi Riot...
  9. T

attım evet fakat devam ediyor
  10. T

silip tekrar kurdum fakat hala aynı hatayı alıyorum
  11. T

Merhabalar değerli dostlar bu gün oynamak için bilgisayarımı açtım oynamak istediğim oyun ise League Of Legends idi oyunu açtım bir güncelleme vardı o güncelleme yapılırken bilgisayarım (genelde bu olur) kapandı açtım tekrar LOL'ü açmak için tıkladığımda bu hatayla karşılaştım internette Visual...
Top Bottom