Arama sonuçları: *

1. B

18-22k arası laptop tavsiye edebilir misiniz.

Selamun aleyküm arkadaşlar ilk defa konu açıyorum, hatam olursa kusura bakmayın. Gerber,corel ve çizim programları için kullanacağım bi laptop arıyorum. İleride 3D çizim programlarını da kullanmayı planlıyorum. Bana önerebileceğiniz özellikle işlemcisi iyi laptop önerebilir misiniz. TEŞEKKÜRLER...
  2. B

Güçlü işlemcili laptop önerebilir misiniz?

Teşekkürler😊
  3. B

Güzel laptop ama işlemcisi i5 11400h dan sence ne kadar iyidir. Yani bi 30-40% lık bi fark var mıdır? Bide r7 5700u nasıl bi işlemci bi fikrin var mı?
  4. B

Coreldraw, illustrator gibi programlar kullanacağım. Halihazırda rtx 3050- i5 11400f - 32 gb ram(hp pavilion) li bi laptopum var ama yetmediğini hissediyorum, bana sağlam işlemcisi olan (apu olsa da olur farketmez) bi laptop önerebilir misiniz? Oyun oynamayacağım Bütçe 30k Teşekkürler...
  5. B

Çözüldü✓ oyun oynarken ekran donup kalıyor

Yeni pc almayı düşündüğüm için sanırım ssd değiştirmem yaa😅 bi süre daha böyle devam):
  6. B

Hangi ekran kartını almalıyım 2060 mı 6650xt mi

Markaya takılmayacaksan (zaten hepsi aynı performans 3-5 fps farkediyo) artık 12 gb almanı tavsiye ederim. Asrock AMD RX6700 Xt Challenger D 12GB GDDR6 192BIT Ekran Kartı...
  7. B

Siteyi bilmiyorum ama 6700xt çok daha iyi bir kart
  8. B

Bütçeni 3-4 bin TL kadar arttırabilirsen r5 5600- 6700xt almanı öneririm. İlerisi için daha rahat edersin.
  9. B

Hazırda sistemin varsa söyleyebilir misin? Ona göre tavsiyede bulunalım.
  10. B

Fiyatlar aldı başını gidiyor

Abartı değil ama seni bi 10 sene götürecek bi sistemden bahsetmiş arkadaş. Sen daha f/p bi sistem almak istiyorsan monitör dahil 30-35 k lık bi sistem seni 4-5 sene götürür her oyunu da sorunsuz oynarsın. (Bence)
  11. B

Çözüldü✓ oyun oynarken ekran donup kalıyor

Aynısı benim de başıma geliyor ama sadece cs2 oynarken, başka hiç bir oyunda sıkıntı yok. Sizin hangi oyunlarda bu problem oluyor acaba?
  12. B

8k ya pc toplanır mı 2024 ?

Oyun mu oynayacaksınız, yoksa internette gezinmek için mi?
  13. B

Toplamaya karar verdiğim pc sizce nasıl ?

Kesinlikle çok daha iyi bir sistem. Eğer bütçeniz yetiyorsa bu sistemi almanız sizin için daha iyi olacaktır. Ayrıca ddr5 bi sisteme geçmiş olursunuz.
Top Bottom