Arama sonuçları: *

1. berkay SİCİMLİ

Bu bilgisayar alınır mı 22 bin TL

arkadaslar bütçem 21k ile 25k arasi parçalari yavas yavas almam lazim sizcce bu sistem nasil AMD Ryzen 5 5600 İşlemci (3780 TL) Asus Prime B450 M-K 4400 mhz anakart ( 2745 TL) Asus 3060 12 gb ekran karti (12.249TL) XPG 3200 mhz 8x2 16 gb ram (1399tl) Kingston NV2 m2 ssd 500 gb (1170TL) XPG Valor...
  2. berkay SİCİMLİ

12 13 k arası Toplama Pc önerisi

arkadaslar amd intel fark etmez ama amd'den yanayım önerir misiniz toplama olsun hazır olsun istemiyorum teşekürler
  3. berkay SİCİMLİ

Bu sisteme Psu Önerisi

Öncelikle bütçem 500 700 TL arası ikinci el olursa daha iyi olur sistem; İşlemci: Amd Ryzen 5 1600X Anakart: Msi a320 Pro Ram: Xpg 8X2 16 GB 3200 mhz Ddr4 Ekran kartı: Msı rx 570 4gb
  4. berkay SİCİMLİ

18 yaşından kücük birisi kanada çalısma vizesi alabiliyor mu ?

Merhaba arkadaslar 16 yaşındayım kuzenim kanadada şirketi var merak ettiğim bişeyi sormak isterim 18 ysından kücükler calısma vizesi alabiliyor mu ?
  5. berkay SİCİMLİ

Vga kablosu aldım görüntü yok

Arkadaşlar 4 yıllık vga kablom bozulmuştu renj sorunu yaşıyordum yenisini aldım fakat takıyorum kablo bağlantısını kontrol edin diyor sağlam takıyorum olmuyor sorun nedir acaba
  6. berkay SİCİMLİ

Kernel POWER 41 63 hatası yardım

arkadaslar sistemim eski bir sistemde ama 3-4 yıldır bu sorunla yatıp kalkıyorum ciddden berbat bir sorun oyun oynarken normal webde dolasırken aniden donması ve 5 6 dakika sonra kendisi restart atması cok sinir bozucu ne gerekiyorsa yaptım ramleri tekli kullandım işlemci değistim psu fanı...
  7. berkay SİCİMLİ

pc rastgele kitlenme (donma)

arkadaşlar evet 10 yıllık bir pc ama 10 yıldır da aynı sıkntı var 2012 yılında topladıgım pc kitleniyor mouse klavye hiç bir şey calısmıyor ve restart atmadan bu sorun çözülmüyor sorun hdd diyenler olabilir hdd varken de aynı sorun vardı ssd aldım yine aynı sorun pc özellikleri intel pentium...
  8. berkay SİCİMLİ

windows 10 indiremiyorum kota aşıldı sorunu

arkadaşlar bu hatayı alıyorum 2-3 siteden denedim aynı hata sorun nedir acaba
  9. berkay SİCİMLİ

Youtube analizlerde izlenme sayım fazla

arkadaşlar niye böyle gözüküyor bi bilginiz var mı acaba?
  10. berkay SİCİMLİ

ETS2 loading ekranında oyundan atıyor

bu bölüme kadar geliyorum ama sür diyince bi görev alınca loading yüklenme ekranında oyundan atıyor arkadaslar bilgisi olan var mı ? son sürümdeyim pc yeni sistem
  11. berkay SİCİMLİ

Sinyal yok hatasi pc yardim

Arkadaşlar pc Asus yazısı bile gelmiyor sinyal yok hatası veritlr
  12. berkay SİCİMLİ

Özürsüz devamsızlık 11 gun kalıyor muyum

Arkadaşlar 16 gün devamsızlığım vardi ilk hafta sınıf karışıklığı yüzünden mudur yardımcısına gidip dilekçe verdik 5 gün sildi fkaat 11 gün kaldı sınıfta kalıyor muyum su an müdür yardımcısı kalmadığimi söylüyor ama kafam karıştı sınır 10 gün değil miydi
  13. berkay SİCİMLİ

Bu laptop alınır mı ?

Lenovo Ideapad 3 İ5 10210u 8gb ram 512 GB SSD geforce mx130 2 gb ekran kartı 7500 TL gibi bi fiyatı var Kullanım amacı Üniversite: office falan lol falan arada oynanabilir mi ?
  14. berkay SİCİMLİ

windows 11 bluettoh sorunu

arkadaşlar jbl kulaklığım falan sorunsuz bağlanıyor fakat kablosuz bluettoh mouse bi türlü bağlanmıyor bilgisayar windows 11 lenovo laptop
  15. berkay SİCİMLİ

telefon şifremi unuttum a31 yardım

arkadaşlar samsung a31 kullanıyorum sınıftaki arkadasım sifremi biliyordu değistirdim şifreyi unuttum şimdide samsung ise 72 saat içinde güvenliğiniz için pin girmemi istiyor hiç bir biyometrik veri calısmıyor telefonu kapatmak istiyorum şifreyi girin diyor napıcam yardım eder misiniz
  16. berkay SİCİMLİ

Samsung A31 Ekranı Kırıldı

arkadaşlar bugün okul cıkısında telefonumu cantadan cıkartırken yere düşürdüm ve biraz sert bir şekilde düştü jelatin paramparça olmustu jelatini cıkardım ve normal ekranımda kırılmıştı sonra bilirsiniz o telaşlı anı bi telaşlı oldum aileme söyleyemedim bu konuyu samsung müşteri hizmetlerini...
  17. berkay SİCİMLİ

usb rufus yazdırırken

arkadaşlar gpt yapacagımı biliyoırum fakat ön yüklenebilir değil'i işaretlicem deme ?
  18. berkay SİCİMLİ

Bi kız neden geç cevap verir ?

arkadaşlar whatsapp son görülmeside kapalı mavi tikide kapalı sevdiğim bir kız fakat mesela saat 19.20'de yazdım hala cevap vermedi üstünden 1 saat geçti hala cevap yok sadece bugün değil 1-2 gündür böyle yapıyor yanlıs bir hareketimde oldu napabilirim 1628530518 yanlıs hareketimde olmadı
  19. berkay SİCİMLİ

Gamepower Kyojin alınır mı ? Rgb Makrolu Gaming Oyuncu Mouse =120 TL

arkadaslar bana mouse uygun fiyatli gibi geldi görünüşü falan da güzel alınır mı sizce ? https://www.trendyol.com/gamepower/kyojin-6400dpi-7-tuslu-rgb-makrolu-gaming-oyuncu-mouse-p-122647944?boutiqueId=61&merchantId=133183
  20. berkay SİCİMLİ

4000 TL apu sistem tavsiye bekliyorum

arkadaşlar üniversite kullancagım bir sistem masaüstü alıcam apu olması yeterli 2yıllık üniversite zaten lol falan oynarım sadece bide basit oyunlar pes 2020 falan yani 4000 TL bütçeli apu sistem önerir misiniz
Top Bottom