Arama sonuçları: *

• Users: MertGün
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. MertGün

valorant secure boot hatası veriyor

öncelikle merhaba valorant 2-3 dk oynadıktan sonra secure boot hatası veriyor napmalıyım ana kartım z170-hd3p bilen varsa yazabilir mi?
  2. MertGün

Valoranttan donanım banı yedim

öncelikle merhaba bundan 2-3 ay önce 2.el bir anakart almıştım bilgisayara monte ettikten sonra valorant oynamak için oyuna girdim fakat VAN 152 hatası ile birlikte 7.maddeyi ihlal ettiğinize dair bir mesaj karşıma çıkıyor yükleme ekranında ticket attım ama cevap veren olmuyor 1 gün falan geçti...
  3. MertGün

Valoranttan donanım banı yedim

Valoranttan donanım banı yedim formatlasam geçer mi yada illaki biosla falan mı uğraşmam lazım? (Anakartı ikinci el almıştım pişmanım)
  4. MertGün

Garry mod arabaya iki kişi binme

Öncelikle merhaba arkadaşımla garry mod oynuyoruz ama arabaya iki kişi binemiyoruz eklentisi varsa ismini verebilir misiniz? (Araba 4 kişilik)
  5. MertGün

ekran kartı fanı dönmüyor

arkadaşlar öncelikle merhaba Ramazan Bayramınızı önceden kutluyorum. arkadaşım önerdiğim bilgisayarı satın aldı içinde rx 7600 daha hiç kullanılmamış olmasına rağmen fanları dönmüyor napabilir arkadaşım bilginiz varsa yazabilirmisiniz? (öbür bileşenler çalışıyor)
  6. MertGün

Steam Benden Fazla Para Alıyor

Arkadaşlar öncelikle merhaba kartımda 495 TL vardı ve CS 2 almak için Steame yüklüyordum 10 dolar bakiye aldım ve bugünün kuruyla 328 lira mı ne tutuyor ama karttan 357 TL bir fiyat çekti 15 dolarlık CS 2 yide alamıyorum bir bildiğiniz varsa yazarmızınız?
  7. MertGün

Sanal Pc kurmak istiyorum (bedava) ne önerebilirsiniz

arkadaşlar sanal pc kurup virüs yüklemek istiyorum (eğlenme amaçlı) virtualbox güzel değil sorun çıkıyor her yaptığımda bana güzel bir uygulama önerirseniz ordan kurup yapmak istiyorum.İyi Günler
  8. MertGün

Arkadaşlar ben hata mı ettim?

Hacı ben panel aldım birisini buldum evine birşeyler yolladım günah mı?
  9. MertGün

Bilgisayarım ne kadar tutar?

Arkadaşlar bilgisayarım içinde: RX 5500 XT (Asus marka) ekran kartı 8x2 1600 MHz (Xpg marka) ram 600w güç kaynağı (zoko marka) Z170-HD3P (gigabyte marka) ana kart Intel core İ7-6700K (8 CPUs) işlemci Sıvı soğutucu (cooler master) marka Cooler master (kasa) 500 GB SSD (M2) PNY marka
  10. MertGün

Bilgisayarımı Satmak istiyorum ne kadar fiyat biçebilirim?

arkadaşlar bilgisayarımın içinde: İntel core i7-6700K 4.00 ghz (8 CPUs) 16 GB ram (adata marka 1600MHZ) Rx 5500 Xt (ekran kartı) Z170-HD3P (ana kart) sıvı soğutma (cooler master) 600 w (güç kaynağı zoko marka) 500 gb (SSD) windows key
Top Bottom