Arama sonuçları: *

1. M

FiveM Ryzen 5 2600 RX 580 8 GB darboğaz

en yüksek fps alacagım ayarlar nedir hocam en düşük ayarlardayım şuan ne yapayım sizce?
  2. M

FiveM Ryzen 5 2600 RX 580 8 GB darboğaz

Merhaba sistem özelliklerim: RX 580 8B Ryzen 5 2600 16 GB 3000MHz RAM GPU kullanımı %40-50'lerde geziyor ayarlar en düşükte en yüksek FPS'i hangi ayarlarda alabilirim grafikler çok önemli değil?
  3. M

Atlas OS pc hızlandırırmı?

16gb ram var hocam fivem oynarken 13-14gb kullanıyor
  4. M

Atlas OS pc hızlandırırmı?

Merhaba RX 580 8 GB ve R5 2600 kullanıyorum AtlasOS kursam FPS'im artar mı sistem hızlanırmı gercekten?
  5. M

FiveM ayar önerisi??

Merhaba yaklaşık 150-200 ceken kalabalık sunucularda oynuyorum ayar önerilerinizi bekliyorum. Ekran kartım: RX 580 8 GB AMD Sapphire işlemcim Ryzen 5 2600 RAM 16 GB 3000MHz.
  6. M

Ekran kayıtları cok fazla yer kaplıyor?

Merhaba FiveM'de kayıt almak icin insight capture kullanıyorum bit hızı 4000kb/s olarak seçili 720p 30FPS olarak kayıt alıyorum eskiden 1 saatlik kayıtlar 3GB-4 GB yer kaplıyordu ama şu an aldıgım 1 saatlik kayıt 15GB yer kaplıyor ve detaylar kısmında bit hızı 30mb/s olarak geçiyor bunu nasıl...
  7. M

Merhaba FiveM'de kayıt almak icin insight capture kullanıyorum bit hızı 4000kb/s olarak seçili 720p 30FPS olarak kayıt alıyorum eskiden 1 saatlik kayıtlar 3GB-4 GB yer kaplıyordu ama şu an aldıgım 1 saatlik kayıt 15GB yer kaplıyor ve detaylar kısmında bit hızı 30mb/s olarak geçiyor bunu nasıl...
  8. M

şuan herhangi bi sunucuda oynamıyorum malasef neden oldugunu bilmiyorum ama fiveguard tarafından banlandım kalıcı olarak sunucu arayışındayım
  9. M

10. M

11. M

İnsight capturede kayıt alırken video cok fazla yer kaplıyor

Merhaba FiveM'de insight capture ile kayıt alıyordum 720p 30FPS ayarlarında FiveM'de kayıt alıyorum eskiden 1 saatlik videolar 3GB-4 GB yer kaplıyordu şu an 1 saatlik videolar 15 GB'a kadar çıktı bit hızı 30mb/s olarak gösteriyor büyük ihtimal bundan dolayı bunu nasıl düşürebilirim eski...
  12. M

işlemcime ve ekran kartıma nasıl overclock yapabilirim?

merhaba fivemde yeteri kadar fps almıyorum işlemcim r5 2600 ekran kartım rx 580 16gb ramim var overlock nasıl yapabilirim?
  13. M

Discordda konuşurken ses programı yankı yapıp belli oluyor.

sesim ince oyuzden + yaşım yetmiyor yetkili olmak için
  14. M

Discordda konuşurken ses programı yankı yapıp belli oluyor.

merhaba voicemod ses programını kullanıyorum birileri ile konuşurken yankı yaptıgı icin karşıdaki kişinin seside çok kalın geliyor ve ses programı oldugu belli oluyor.bunu nasıl çözebilirim?
Top Bottom