Arama sonuçları: *

1. S-Execalibur

Ryzen 5 3600 için kule tipi soğutucu önerisi

Ryzen 5 3600 için kule tipi soğutucu önerisi
  2. S-Execalibur

20k Bütçeli Oyuncu Laptop Önerisi

20k bütçem var yeni nesil oyunlarda sorun yaşamayacağım laptop arıyorum.
  3. S-Execalibur

7000 tl Bilgisayar önerisi monitor dahil

Selam. 7000 tl Bilgisayar Önerisi olan var mı ? Teşekkürler
  4. S-Execalibur

Assasins Creed Origins Türkçe Yama

Selam, Assasins creed origins adlı oyunu steam üzerinden satın aldım youtube üzerinden bir yama bulup indirdim fakat oyun crash verdi yama önerisi olan var mı ?
  5. S-Execalibur

Ryzen işlemcilerde x

Selam, ryzen işlemcilerde x ibaresi olmaz ise overclock yapılmaz mı sahsen 3600 işlemcide overclock yapamaz mıyım?
  6. S-Execalibur

Assasins Creed Odyssey

ben steam üzerinden aldım sıkıntı olur mu ?
  7. S-Execalibur

Assasins Creed Odyssey

Selam, Assasıns creed odyssey adlı oyunu satın aldım fakat ingilizcem yeterli gelmedi türkce yama nereden bulabilirim ?
  8. S-Execalibur

DA2 sistem işlemcı sıcaklığı

delta rgb nasıl kapatacağım ?
  9. S-Execalibur

cpb ne oluypr ?
  10. S-Execalibur

Selam, da2 sistem 2 3 gün çnce elime ulaştı fakat işlemci sıcaklığımın yüksek olduğunu düşünüyorum counter strike oyununda 80 derecenin üstünde ek olarak 1 defasında işlemci acayip ısındığı için bilgisayar kendini kapattı bu normalmi çözümü var mı?
  11. S-Execalibur

Steam cüzdanıma bakiye gelmedi

Selam dün saat 10 civarı steam den ininal kart aracılığıyla 100 tl cüzdan bakiyesi yüklemeye çalıştım kardım reddedildi yazdı 2 3 defa daha denedim ondan sonra ininal uygulamasına girdiğimde 100 tl gitmişti ben şuan ne yapabilirim ?
  12. S-Execalibur

Max 250 tl klavye önerisi

Selam arkadaşım klavye alacak bütçesi max 250 tl önerisi olan var mı ?
  13. S-Execalibur

GamePower Kizaru Sorunlu

Jak girişli kulaklıgım ses verıyordu demın kulaklıgı taktıgım gıbı muzık actım ve suanda ses verıyor
  14. S-Execalibur

GamePower Kizaru Sorunlu

Selam. Az önce kargom geldi gamepower kizaru kulaklıgını sıparıs etmıstım suanda test yaptıgım bılgısayar eskı bır bıgısayar kulaklıgı taktım ısıkları yanıyor fakat ses gelmıyordu gamepowerın kendı yazılımını yukledım fakat aygıtın baglanmadıgı yazıyordu aynı sekılde denetım masasına baktım...
  15. S-Execalibur

Brother hl-2040 toner ışığı

Selam. Elimde Brother HL-2040 yacısı var toneri cıkartıp salladım gerı taktım ama sadece 1 cıktı alabıldım bıraz arastırdım ve reset atılması gerektıgı yazıyor ama nasıl reset atacagımı bulamadım bilen varsa söyleyebilir mi?
  16. S-Execalibur

Brother Hl-2040 yazıcı toner

kanka suan toneri cıkartmakla ugrasıyorum daha ayrıntılı soyeleybılırmısın
  17. S-Execalibur

Brother Hl-2040 yazıcı toner

Selam. Brother HL-2040 yazıcısının tonerın ı nerden bulabılırım ve nasıl takabilirim ?
  18. S-Execalibur

Donanım arşiv sistem-2

sagol kanka senınde umarım sorunsuz gelir
  19. S-Execalibur

1 aylık Gamepower Night Stalker deneyimim.

kanka cs oynuyorum bende gamepower ürünleri ile logitech g102 arasında kaldım elim biraz büyük ve hep ağır mouse kullandım g102 mi almalıyım gamepower night stalker veya başka bir ürününü mü?
  20. S-Execalibur

Donanım arşiv sistem-2

kanka bende 15 inden verdim bugun verlde senınde yarına verilir
Top Bottom