Arama sonuçları: *

1. İ

Windows 10 Dosya Gezgini Açılmıyor

arkadaşlar birkaç gün önce hiç sıkıntısız çalışan dosya gezgini şuan çalışmıyor ne kadar tıklarsam tıklayayım hiçbir tepki vermiyor (mousenin üzerinde mavi yükleme işaretide çıkmıyor) çalışmadığı için hiçbir klasörü açamıyorum ama açmam gereken çok önemli bir klasör var eğer bilginiz varsa...
  2. İ

Unreal Engine A D3D11-compatible... hatası nasıl çözülür?

anladım teşekkürler cevabınız için
  3. İ

Sürücüler zaten günceldi ekran kartı modelim intel hd graphics core i5
  4. İ

olmadı maalesef 1625593174 geç cevap verdiğim için kusura bakma birkaç işim vardı
  5. İ

tamam deniyorum teşekkürler cevabınız için
  6. İ

Bilgisayarıma unreal engine 4 indirdim fakat açılırken A D3D11-compatible.. gibi bir hata veriyor internetten biraz baktım directx 11 indirin diyorlar ama bende directx 12 var yani açılması lazım nedeninibiliyorsanız söyleyebilirmisiniz? Hatanın tam resmi;
  7. İ

geforce now sisteminiz akış yayınlamaya yetecek minimum gereksinimleri karşılamıyor hatası

evet öyle ama daha düşük internet hızındada kullanılabiliyor bahsettiğim arkadaşında interneti benimkiyle aşağı yukarı aynı
  8. İ

geforce now sisteminiz akış yayınlamaya yetecek minimum gereksinimleri karşılamıyor hatası

arkadaşlar bende geforce now çalışmıyor ama benim sistemimle aynı sistemi olan bir arkadaş rahatlıkla kullanabiliyor bende ''sisteminiz akış yayınlamaya yetecek minimum gereksinimleri karşılamıyor'' diye bir hata veriyor bunu nasıl çözebilirim?
  9. İ

Bu fan tavana takilir mi?

bende öyle sandım
  10. İ

Uzaktan egitim ders tekrarı var mı ?

geçen sene vardı (sene derken eğitim senensini kastediyorum) bu senede olur büyük ihtimalle
  11. İ

Bilgisayarda 5DK işlem yapmayınca kendini otomatik yeniden başlatıyor

Arkadaşlar benim bilgisayarımda bir sorun var.Sorun şu, bilgisayarda 5 dakika işlem yapmadığımda bilgisayar otomatik olarak kendini yeniden başlatıyor ve açılmasıda uzun sürüyor.Çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  12. İ

Microsoft Storeden İndirdiğim Oyunlar Açılmıyor

Sürüm windows 10 edücation sistem 4gb ram 1gb intel hd graphics ekran kartı i5 işlemci 2.66 GHz
  13. İ

Microsoft Storeden İndirdiğim Oyunlar Açılmıyor

Arkadaşlar ben microsoft storeden oyun indiriyorum açılış ekranı geliyor ve hiçbir hata gelmeden kapanıyor.Bilgisayara format atmayı denedim olmadı.Bunun çözümü nedir?
  14. İ

Gta 4 Kaldıran Bilgisayar Gta 5 Kaldırırmı?

ekran kartı kötü bide üstüne marka kötü 1gb nvidia olsa en azından oynanır biraz
  15. İ

bakmıştım ekran kartı sıkıntı sadece 1590662032 tamam tşk
  16. İ

4 gb ram intel hd graphics ekran kartı 1gb i5 işlemci 2.67 GHz 1590661988 bende öyle düşündüm ama diğer kişiler açmaz diyorlar
  17. İ

Ben Bilgisayarıma Gta 4 İndirdim Ve Oynayabiliyorum Bilgisayarım Gta 4 Açtıysa Gta 5 Açabilirmi?(En Düşük Ayarlarda) Not=Gta 4 Optimizasyon Sorunu olan bir oyun olduğu için soruyorum onu açarsa gta 5'i de açacağını düşünüyorum.
Top Bottom