Arama sonuçları: *

• Users: Flower
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

PC çok ısınıyor. Fanlar yanlış mı?

Merhaba kasanın fanları görseldeki gibidir başka bir bilgisayarda fanların yönü farklıydı. Sıcaklıklara baktığım zaman işlemci boşta 60 civarı oyunda ise 90-100 arası aşağıya fotoğraf bırakıyorum. Fanların yönümü değiştirmeliyim yoksa başka bir şey mi yapmalıyım (termal macun yeni) yardımcı...
  2. F

Hazır Sistem önerisi

Merhaba yeğenime (orta 2'ye gidiyor) bir sistem alacağız ama ablam yalnızca MediaMarkt ve vatandan alırım diyor diğer siteleri önerdim (İncehesap, İtopya, Gaming.Gen.TR, vb.) Fakat Eskişehir'de yaşadıkları için herhangi bir sıkıntıda ulaşması zor olur diyor. Bütçe olarak belirli bir bütçeleri...
  3. F

3.500 TL ye Wireless Oyun Kulaklığı Önerisi

-3-3.5k bütçem var rahat+kablosuz ve gecikme olmaması lazım. Razer Barracuda X e baktım iyi midir? alınır mı? yada farklı ne almalıyım ? -Mikrofonunu pek önemsemiyorum ancak olsa hayır demem. -kullanma alanıda film/müzik+oyun oyun olarak Valorant, Gta, Minecraft tarzı oyunlar. -Ses kartı...
  4. F

3-3.5k kablosuz kulaklık önerisi

3-3.5k bütçem var rahat+kablosuz ve gecikme olmaması lazım aslında Razer Barracuda X 2022'ye baktım ama farklı alternatif için sorayım dedim. kullanma alanıda film/müzik+oyun oyun olarak valorant, gta, minecraft tarzı oyunlar -ses kartı hangisinde yada yok anlamıyorum o konudada...
  5. F

Koltuk seçimi/önerisi

Max 6K'ya koltuk arıyorum 1.75 boy 86 kilo var sağlam ve rahat olması lazım. Sizce xDrive 15'li Plus mi yoksa Hawk Fab V5 mi veya başka öneriniz var mı?
Top Bottom