Arama sonuçları: *

1. M

Yardım İNCEHESAP.COM İADE REZİLLİĞİ

Slotlarla alakası yok denedim
  2. M

https://www.incehesap.com/patriot-viper-elite-5-rgb-tuf-pver532g66c34kt-32gb-ddr5-6600mhz-gaming-ram-bellek-fiyati-69738/ ürün bu arkadaşlar hatta anakartıma uyumlu olsun diye bu ram i aldım ekrana görüntü gelmiyor. Dram ışığı yakıyor anakart. Anakartım b650 gaming plus.
  3. M

İade gerekçeleri onların sisteminde ürün sorunsuz çalışıyormuş. Benim sistemimde çalışmadıktan sonra 5.000 liralık ürünle fantezi mi kuracağım.
  4. M

İncehesap.com dan ram aldım, rami sistemime taktığımda görüntü gelmiyor ve anakartın qled ışığında dram ışığı yanıyordu. Ram I haliyle incehesap.com a iade ettim paketine ve ramlere zarar vermeden. 14 günlük cayma hakkımı kullandım. Fakat incehesap.com aynı şekilde kargoya verip ürünü tekrar...
  5. M

Lian Li Uni Fan SL 120 V2 Montaj Şekli

Arkadaşlar bu fanı aldım 3 lü paketini. Fakat bu 3 lü paket olduğu için birini egzoz fan yapıp diğer 2 sini kasanın yanına taksam olur mu ? Yoksa illa 3 ü bitişik mi oluyor?
  6. M

Aio PUMP 3100 DEVİRDE

Çok yüksek devirde çalışıyor pompa. Pwm mode ayarlama yapıyorum yine de düşmüyor neden böyle acaba DeepCool ls520 sıvı soğutma
  7. M

ANAKART VGA BEYAZ IŞIK YANIYOR

Arkadaşlar pc açma tuşuna bastığımda dram turuncu yanıyor ardından monitörde dp no signal diyor aradan 1 dakika geçtikten sonra monitöre ekran geliyor.Ekran 1 dakika sonra geldikten sonra vga ışığı sabit beyazda kalıyor. Bios ekranını falan göremiyorum. Windowstan bios a ulaşmak istediğimde de...
  8. M

Psu Bağlantıları Doğru mu Yapmışım?

Bağlantılar doğru mu takmam gereken başka kablo var mı acaba ? Ayrıca kutunun içinden 12hpower 600waatlık kablo çıkmadı 450 watlık çıktı
  9. M

Psu Bağlantıları Doğru mu Yapmışım?

Atx 3.0 psu aldım ama neyi nereye takacağımı bilmiyorum. Doğru mu yapmışım? 4070 super ekran kartım var. Sata molex kablolarını da takmam gerekiyor mu? Sadece nvme m2 ssdm de var. Sata ssd yok
  10. M

Yardım Bu Kasaya Hangi Sessiz ve Performanslı Fan Almalıyım?

olduğunu biliyorum hocam değiştiricem onları molex olduğu için
  11. M

Yardım Bu Kasaya Hangi Sessiz ve Performanslı Fan Almalıyım?

Arkadaşlar böyle bi kasa aldım egzoz fan 14cm mi almam lazım hangi sessiz ve performanslı fanları tercih etmeliyim ? https://www.vatanbilgisayar.com/power-boost-pb-pv005bb-sea-view-usb-3-0-atx-7-x-argb-fanli-siyah-kasa.html
  12. M

7800x3D vs Deepcool LS520

Çok kararsız kaldım 7800x3D işlemci aldım sistemime thermalright phantom sprit 120 mi alsam deepcool ls520 mi. İstediğim şey işlemciyi maximum 70-75 derecelerde tutsun en fazla, bi de gürültülü çalışmasın. sizce hangisini tercih edeyim. phantom sprit 120 - 1500 TL ls520 - 2400 TL = 900 TL fark var
  13. M

PUBG 360 Hz Monitör alınır mı ?

Sistem kuruyorum 1080p bu 360hz monitörü almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz? https://www.itopya.com/alienware-245-aw2523hf-360hz-05ms-2xhdmi-dp-usb32-freesync-premium-fast-ips-gaming-monitor_u20202 7800x3d işlemci 4070 super ekran kartı 6600 mhz ddr5 ram. Asus tuf b650 gaming anakart...
  14. M

❌İndirim Bitti! Thermalright Peerless Assassin 120 SE ARGB TL-C12C-S 1399₺

7800x3d işlemcim var ilk başta phantom spirit siparişi vermiştim fakat sonradan vazgeçip ls520 sıvı soğutucuya karar verdim 2.400 TL ye aldım. Sprit ile arasında 1000 TL var. Acaba yanlış mı karar verdim. Phantom yeterli olur muydu
  15. M

❌İndirim Bitti! ZOTAC GeForce RTX 4070 SUPER TRINITY 12GB 25.450₺

Eğer fırsatı kaçıran varsa ihtiyacı olan birine aldığım fiyata verebilirim. 25.452 TL. İsteyen özelden yazabilir. Kutusunu açmadım.
  16. M

🔥İndirim Zoko Amiral DK431 Beyaz Bilgisayar Kasası 1.751 TL

Arkadaşlar bu kasadan sipariş geçeceğim siyahından. Fakat çok sessiz çalışan ve performanslı fan istiyorum. öneriniz var mı ? ve kaç tane alayım bu kasaya.
  17. M

🔥İndirim Zoko Amiral DK431 Siyah ARGB Bilgisayar Kasası 1649 TL

Arkadaşlar bu kasayı alacağım ve fanlarını başka fanlarla değiştireceğim fakat bazı arkadaşlar anakarta bağlanmadığı için fan hızları kontrol edilemediği söylenmiş. Sese çok duyarlıyım fan sesi rahatsız ediyor beni. Yeni fan alsam anakarta bağlayamaz mıyım ? Kusura bakmayın anlamıyorum. Ayrıca...
Top Bottom