Arama sonuçları: *

• Users: pcahili44
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. P

Ailem bir türlü bilgisayar almıyor ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar ailem bana 9. sınıfta lise sonuna kadar hep takitir belgesi alırsan sana bilgisayar ve telefon alıcaz dediler ve aldım sadece önümde 1 dönem kaldı sonrası zaten üniversite ama ailem bana hak etmiyorsun diyor nedenini bilmiyorum. Şuana kadar hiç bilgisayarım ve telefonum olmadı...
  2. P

thermalright peerless assassin 120 hava vs thermalright aqua elite 240 sıvı

Merhaba arkadaşlar thermalright peerless assassin 120 se argb TL-c12c-s 120mm vs thermalright aqua elite 240 rgb hangisini önerirsiniz? İşlemci: Ryzen5 7500F
  3. P

40.000TL bütçe full sistem önerisi

Merhaba arkadaşlar bütçem 40.000 TL her şey dahil bir sistem hazırlamak istiyorum. Hazır sistem,monitör,kulaklık,klavye,mouse hepsi dahil olacak bir şekilde 40.000TL bütçem var. Ek olarak bulacağınız hazır sisteme sıvı soğutma vs. ekleyerek verirseniz daha iyi olur ısınma sorunum olmasını...
  4. P

Gaming gen tr sistem alıyorum işlemci nasıl?

Ryzen 5 5600 4060Ti 650w PSU herhangi bir dar boğaz olur mu ve işlemci termal macun sıkılı stok soğutucu takılı bir şekilde gelir değil mi?
  5. P

Gaming gen tr den alıcağım hazır sistemin işlemcisinde soğutucu var mıdır?

Gaming gen tr sitesinden alacağım hazır sistemde. ekran kartı 4060ti işlemci ryzen 5 5600 (mpk) stock soğutucu var mıdır?
  6. P

Gaming gen tr hazır sistemlerde işletim sistemi kurulj mu geliyor?

Gaming gen tr den hazır sistem almayı düşümüyorum. AMA Aklımda bir soru var Windows kurulu mu geliyor sistem çünkü ben sistem kurmayı bilmiyorum ve şahsen uğraşmakta istemiyorum.
  7. P

4060 Ti Ryzen 5 5600 darboğaz olur mu?

Merhaba sistem alacağım. Ekran kartı 4060Ti İşlemci Ryzen 5 5600 PSU 650w Darboğaz sorunu çıkar mı?
  8. P

Merhaba arkadaşlar 25.000 TL bütçem var oyuncu laptopu önerir misiniz?

Merhaba arkadaşlar bütçem tam 25.000 TL Ve bu butçe ile sadece oyun oynayacağım bir laptop istiyorum. Lütfen bana yardımcı olurmusunuz? Yardım eden herkese şimdiden teşekkürler...
  9. P

Çözüldü✓ Modlu dlss3 sonrası hangi ekran kartını almalıyım? (3060ti vs 4060)

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi modlu dlss3 çıktı.İlk defa toplama bilgisayar alacağım ve bana dlss3 lazım değil max oynayacağım oyun RDR2.Bütçe konusunda sıkıntım yok yani 3060ti da alabilirim 4060 da.Şahsen çok yüksek oyunlar oynamayacağım için 4060 istiyorum hem de güncel kalmışta...
  10. P

Hangisini almalıyım? 3060ti vs 4060

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi modlu dlss3 çıktı.İlk defa toplama bilgisayar alacağım ve bana dlss3 lazım değil max oynayacağım oyun RDR2.Bütçe konusunda sıkıntım yok yani 3060ti da alabilirim 4060 da.Şahsen çok yüksek oyunlar oynamayacağım için 4060 istiyorum hem de güncel kalmışta...
  11. P

modlu dlss3 sonrasında hangi ekran kartı daha mantıklı? (3060ti mı 4060 mı)

Top Bottom