Arama sonuçları: *

1. BurakReiS

🔥İndirim Turkcell 10gb bedava internet

1 günlük olduğundan uygulamayı bile açmadım.
  2. BurakReiS

Çözüldü✓ Bios güncellememmi lazım ?

https://www.microsoft.com/software-download/windows11 Verdiğim linkten aşağı inip buradan indirebilirsiniz.
  3. BurakReiS

Hocam şu an bir işletim sistemi olmadığı için, yani SSD'nin içi boş olduğu için bilgisayarı açamıyor ve bu yüzden direkt biosa atıyor. Bir yerden format flaşı temin etmeniz ve SSD içerisine windows kurmanız gerekiyor. FreeDos demek windows kurulu olmadan boş gelmesi demektir.
  4. BurakReiS

SSD'ye windows kurman lazım. Evde pc yoksa arkadaştan bi yerden format flaşı temin etmen lazım. Aksi takdirde pcye windows yüklemesi için bilgisayarcıya gitmen gerekebilir.
  5. BurakReiS

2 laptoptan hangisi daha iyi

Ayrıca 8gb ram ve 512gb ssdye sahip. Attığınızda 1tb ssd ile 16gb ram var. Hatta ilk linkte 256gb ssd var. 8gb ram mx550 yerine 16gb ram mx450 daha rahat olur. 1695505545 Amd apu tabii ki daha iyi fakat, attığım laptopta mx450 ve 16gb ram var. Aşırı rahatlık sağlayacaktır. Ben bu sistemi tercih...
  6. BurakReiS

2. el bu veya https://www.hepsiburada.com/yenilenmis-acer-nitro-5-intel-core-i5-9300h-16gb-ddr4-ram-500gb-m2-ssd-gtx-1650-4gb-120hz-ekran-p-HBCV00004XW5WA?magaza=QUANDAX%20BİLİŞİM%20TEKNOLOJİLERİ&&wt_gl=cpc.6802-IT.pmax.camp20506957413adgr000000 0 bu ...
  7. BurakReiS

Oyun vs. oynayacak mısınız?
  8. BurakReiS

Oyunda klip almak için Capture Card kullanabilir miyim?

Arkadaşlar selam RX6500 XT ekran kartım var ve VALORANT için kayıt almak istiyorum. Ekran kartıma H264 codeci olmadığı için kayıt alamıyorum. Capture card gibi bir şey kullansam 1080p60fps kayıt alabilir miyim? En uygun ve sorun çıkarmayacak ürünler nelerdir?
  9. BurakReiS

Öneri Acer Aspire 5 MX450 ekran kartlı model alınır mı?

Arkadaşıma üni için laptop bakıyoruz. Genelde işte vs. kullanacak. Ara sıra valo gibi oyunlar da oynar. Bunun için 15kyı geçmeyecek şekilde laptop önerir misiniz? Aşağıda acer'in linkini bırakıyorum...
  10. BurakReiS

15k bandında 3d modellemeye uygun laptop önerisi.

Aşırıya kaçmadan profesyonel işler için değil de böyle basit işler için arıyorum.
  11. BurakReiS

15k bandında 3d modellemeye uygun laptop önerisi.

Arkadaşlar 15k civarında 3d modelleme programlarında rahatlık sağlayacak laptop önerir misiniz? Duruma göre daha da yükseltebilirim. 1693747118 Oyun tarafı ile pek işi olmayacak laptopun.
  12. BurakReiS

Öneri 1000 TL'ye Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

Bu fiyata bildiğin başka bir marka var mı?
  13. BurakReiS

Aslında bütçem var ama 1000tl düşündüm.
  14. BurakReiS

Kulağı kapsayan bir kulaklık önerir misiniz? JBL 510BT tarzı kulaklıklar rahat gelmiyor bana ve kablolu kulaklık gibi tam kapsayacak rahat bi kulaklık düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir?
  15. BurakReiS

Öneri JBL T500BT Kulaküstü kulaklık alınır mı?

Anladım teşekkürler alternatif bulamazsam tercihim bu olacaktır.
  16. BurakReiS

Bu fiyata bildiğiniz güzel kulaklık var mıdır?
  17. BurakReiS

Bu bütçe civarında başka tercih edebileceğim bir kulaklık var mıdır...
  18. BurakReiS

Sahibinden param güvende ile ekran kartı almak güvenilir mi?

Param güvende ile 6500xt aldım kargo elime ulaştıktan sonra 2 gün süre veriliyor. 2 gün içerisinde tüm testleri vs yapıp ödemeyi onaylamıştım. Gayet memnunum güzel yöntem.
  19. BurakReiS

iphone 7 aux dönüştürücü önerisi

Arkadaşım iphone 7 kullanıyor ve aux uçlu kulaklığını telefona takmak istiyor. Aux girişi olmadığından dönüştürücü önerisi istiyorum. Direkt orijinal alıp geçmeli miyim yoksa orjinal ile aynı performansı veren uygun ürünler var mı?
  20. BurakReiS

notebook tavisyesi (8000-10000 TL arası)

MX ekran kartlı sistemler bulunuyor piyasada.
Top Bottom