Arama sonuçları: *

• Users: BurakReiS
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. BurakReiS

Oyunda klip almak için Capture Card kullanabilir miyim?

Arkadaşlar selam RX6500 XT ekran kartım var ve VALORANT için kayıt almak istiyorum. Ekran kartıma H264 codeci olmadığı için kayıt alamıyorum. Capture card gibi bir şey kullansam 1080p60fps kayıt alabilir miyim? En uygun ve sorun çıkarmayacak ürünler nelerdir?
  2. BurakReiS

Öneri Acer Aspire 5 MX450 ekran kartlı model alınır mı?

Arkadaşıma üni için laptop bakıyoruz. Genelde işte vs. kullanacak. Ara sıra valo gibi oyunlar da oynar. Bunun için 15kyı geçmeyecek şekilde laptop önerir misiniz? Aşağıda acer'in linkini bırakıyorum...
  3. BurakReiS

15k bandında 3d modellemeye uygun laptop önerisi.

Arkadaşlar 15k civarında 3d modelleme programlarında rahatlık sağlayacak laptop önerir misiniz? Duruma göre daha da yükseltebilirim. 1693747118 Oyun tarafı ile pek işi olmayacak laptopun.
  4. BurakReiS

Öneri 1000 TL'ye Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

Kulağı kapsayan bir kulaklık önerir misiniz? JBL 510BT tarzı kulaklıklar rahat gelmiyor bana ve kablolu kulaklık gibi tam kapsayacak rahat bi kulaklık düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir?
  5. BurakReiS

Öneri JBL T500BT Kulaküstü kulaklık alınır mı?

Bu bütçe civarında başka tercih edebileceğim bir kulaklık var mıdır...
  6. BurakReiS

iphone 7 aux dönüştürücü önerisi

Arkadaşım iphone 7 kullanıyor ve aux uçlu kulaklığını telefona takmak istiyor. Aux girişi olmadığından dönüştürücü önerisi istiyorum. Direkt orijinal alıp geçmeli miyim yoksa orjinal ile aynı performansı veren uygun ürünler var mı?
  7. BurakReiS

Öneri 10K Günlük Kullanım İçin Laptop Önerisi

Arkadaşlar evde günlük kullanım için f/p laptop arıyorum. Bulduklarımı aşğıya bırakıyorum. https://www.hepsiburada.com/acer-aspire-5-a515-47-amd-ryzen-7-5825u-8-gb-512-gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nx-k80ey-001-p-HBCV00003KTPZP?magaza=Teknorya&url_src=and-product-detail...
  8. BurakReiS

Öneri Compact Klavye 800Tl Civarı Öneri?

Arkadaşlar 800 civarı compact klavye önerilerinizi alabilir miyim? Bu alttaki 3 klavyeden hangileri tercih edilir? Rgb olursa iyi olur. https://www.trendyol.com/comse/ajazz-ak33-82-tus-mekanik-oyun-klavye-black-switch-p-119070483?boutiqueId=613360&merchantId=145948...
  9. BurakReiS

Riot Games kaynak kodlarının sızdırılmış olabileceğini söylüyor.

Böyle bir açıklamada bulundu Riot. 1674586952 Tweet devamı için;
  10. BurakReiS

Yardım Valroant'ta fsr nasıl açılır, gerek var mı?

Arkadaşlar VALORANT fsr destekliyor mu? Destekliyorsa hangi sürümde ve nasıl açabilirim? 1920x1080'60hz iken 1280x1024'75 hz oluyor ve fps fazla oynamıyor. 1280x1024 kalitesini arttırmak için fsr kullanabilir miyim?
  11. BurakReiS

Yeni ram taktım fakat pc açılmıyor

Arkadaşlar ddr4 3200mhz cl22 ram olan laptopa aynısının farklı marka ram alıp taktım fakat açılmadı. denediklerim: -bataryayı çıkartıp rami taktım -bataryayı takıp denedim -batarya takılıyken önceden kullandığım rami tek denedim açıldı -yeni rami tek denedim yine açılmadı -ram slotlarını...
  12. BurakReiS

Laptop için bu ram uyumlu mudur?

Aşağıdaki laptop ram özellikleri için linkteki model uyumlu mudur? Ya da uyumlu ram önerir misiniz? https://www.amazon.com.tr/dp/B07ZVHG9ZP?ref_=cm_sw_r_cp_ud_sem_DAH55R82JSZM5NWQC13H&th=1
  13. BurakReiS

500tl Civarı Bluetooh Kulaklık Önerisi

Arkadaşlar günlük kişisel kullanımda beni idare edecek bir şey arıyorum. Aşağıda abdullah abinin önerdiği cihaz var. Bu fiyata gürültü engellemeli vs. iyi kulaklık bulunur mu? Abdullah abinin önerdiği
  14. BurakReiS

Elf Bar RC350-Vaperesso Osmall-iStick Pico Bunlardan hangisi?

Arkadaşlar bu 3 elektronik sigaradan hangisini tercih etmeliyim? Vaperesso 600 TL Elf Bar RC350 650 TL iStick 800 TL 1668702946 Tütüncüden alacağım için fiyatlar 50-100 daha pahalı.
  15. BurakReiS

16k Civarı İş-Oyun laptop önerisi

Arkadaşlar iş gereği 3d programlarında iş gören bir laptop önerebilir misiniz? Bir de bu civardaki bir laptop imzamdaki sisteme kıyasla ne kadar performanslı olabilir? Tüm sistemi satıp laptopa geçmek ne kadar mantıklı? Sürekli yer değiştirdiğim için laptop bana çok lazım olacak gibi.
  16. BurakReiS

Yardım İşlemcim ısınmıyor ama yine de macun değişmek gerekir mi?

Arkadaşlar i5 10400f kullanıyorum ve max valoda 70 derece gördü oyun içinde fakat ara sıra fps drop yiyorum. Macunu işlemciyi aldığımdan beri değiştirmedim, bundan olabilir mi? Sistem imzada.
  17. BurakReiS

Öneri "bunu nasıl oynamadın?" 'lı oyun önerisi.

Arkadaşlar GamePass içerisinde veya başka platformlardan "bunu nasıl hala oynamadın?" diyeceğiniz oyunları önerir misiniz. Mesela herkesin illa ki oynadığı bir oyun vardır, ama benim oynamışlığım büyük ihtimalle yoktur. Oynadıklarım; GTA 5 Fc4-5 Witcher 3.
  18. BurakReiS

🔥İndirim Hepsiburada Oyun Kodlarında 100 TL'ye 30 TL indirim!

VALORANT Point'te mi geçerli sadece bilmiyorum ama, böyle bir indirim çıktı karşıma. 1660609665 Kullananlar burada paylaşabilir mi? Hangi kodlarda kullanılabilir diye merak ediyorum.
  19. BurakReiS

Yardım İnternetim 9mbps downloadı geçmiyor telefondan geçiyor.

Arkadaşlar 33 mbps download 6 de upload alıyorum normalde. Telefondan test yaptığım zaman normal çıkıyor ama bilgisayardan yapınca 9mbps sabit. Ara sıra böyle oluyor fakat bilgisayarı yeniden başlatınca mı bilmiyorum bi şekilde düzeliyor. Uygulamasını indirip yapınca da aynı sonuç.
  20. BurakReiS

VALORANT Yağmacı Karambit sizce Kaç VP olucak?

Arkadaşlar bugün gelen güncelleme ile Yağmacı 2.0 seti oyuna eklendi. İlk koleksiyonda bıçağın renk seçenekleri yoktu ve 3550 VP idi. Yeni koleksiyonda renk seçeneği olduğu için 4350 olabilir diyenler var. Sizin fikriniz nedir? Ayrıca 5350 diyenler de var ama öyle bir şey bence olamaz çünkü o...
Top Bottom