Arama sonuçları: *

1. beyazmousehastası

rampage ally k11 mi yoksa radiant k11 mi?

arkadaşlar malum klavye fiyatları arttı bende etrafta gezinirken bu iki klavye ile karşılaştım.Kullananlar varsa sorun çıkartırlarmıdır eğer çıkartırlarsa bunlara benzer klavyeler önerirseniz çok sevinirim:)(bütçe:2500tlcivarı)
  2. beyazmousehastası

13 yıllık pc'im valorant kaldırır mı?

1366x768 en fazla oluyor hocam pc eski olduğundan haliyle ekran çözünürlüğü de düşük oluyor 1718879960 şuan arkada valorant iniyo %90da %100 olunca bi poligona giricem size mesaj iletirim.
  3. beyazmousehastası

en son benim bilgisayarımın bi üst seviye olanında valoranta girmiştim(3-4 ay önce) en düşükte 120 fps veriyordu o yüzden bende bi 90 80 fps alırım diye düşünüyorum
  4. beyazmousehastası

arkadaşlar 1-2 yıl önce valorant oynayan bir insandım fakat yer kaplıyor diye silmiştim. Yeni güncellemeler geldiğinden emin olmak amacıyla size bilgisayar öz. aşağıya yazdım. Sizce kaldırır mı? GPU: amd radeon R7 200 series İşlemci: amd athlon(tm) II x4 435 Processor (4 CPUs) 2.9ghz RAM: 16gb...
  5. beyazmousehastası

Arkadaşlar glorious model d alacağımda üzer mi ve hangi model(mat/parlak)?

een fazla 1000tl civarı oda zarzor 1706716781 zaten onu almayı planlıyordum fakat fiyatı pahalı 1706716868 teşekkürler 1706717993 birde glorious'u araştırırken sitelerde mouse hakkında kötü yorum yapanlar olmuş.Mouse'un baş parmağı konulan yer çökmüş, bazısında mouse donma yapıyormuş(galiba...
  6. beyazmousehastası

Arkadaşlar glorious model d alacağımda üzer mi ve hangi model(mat/parlak)?

Arkadaşlar mouse arayışı içerisindeydim glorious model d gözüme iyi gözüktü fakat parası biraz tuzlu geldi yine alabilirim fakat 5-6 yıl dayanırmı yoksa başka bir şey alacağım? birde hangi siteden almalıyım çünkü bazı sitelere güvenmiyorumda ?
Top Bottom