Arama sonuçları: *

1. YIKILMAZ...

forumdan yönlendirildiğim linkten trojen ve virüs yedim yardım rica olunur...

Maalesef evet aynen öyle 20 yıllık resim vb arşivi mahvetti 24 saatir uğraşıyorum ilerleyemedim youtube den aynı soruna bat kodu yazan birisine ulaştım saldırganın bıraktığı not ve şifrelediği dosyadan kopya ilettim yardım eder mi etmez mı bilmiyorum. Virüsü yediğim konuyu report ettim fakat...
  2. YIKILMAZ...

Format atmakta sorun yok sorun 1 tb yedeğin hepsinin dosya uzantısının tek tek veya bat, powersehll vb kodlamalar ile değiştirilmesi gerekli. 1705750897 Format atmakta sorun yok sorun 1 tb yedeğin hepsinin dosya uzantısının tek tek veya bat, powersehll vb kodlamalar ile değiştirilmesi gerekli...
  3. YIKILMAZ...

Merhabalar; '' https://forum.donanimarsivi.com/konu/windows-8-1-pro-32-64-bit-temel-programlar-ekli-2023.682791/ '' Tırnak içerisinde paylaşılan konuda bulunan linklerden 64bit olanı indirdim fakat virüs bulaştı, Örnek: Görüntü001.jpg.cdtt Örnek: chrome.exe.cdtt Tüm dosya uzantılarının sonu...
  4. YIKILMAZ...

Windows 8.1 Pro 32/64 Bit Temel Programlar Ekli 2023

Merhabalar; Paylaşılan linklerden 64bit olanı indirdim fakat virüs bulaştı, Örnek: Görüntü001.jpg.cdtt Örnek: chrome.exe.cdtt Tüm dosya uzantılarının sonu '' cdtt '' uzantısı eklendi ve her klasörde '' txt '' dosyası oluştu içeriğini aşağıda paylaştığım acil yardımlarınızı bekliyorum... Txt...
Top Bottom