Arama sonuçları: *

1. P

Anakart pulu

Arkadaşlar merhabalar kasadan kırmızı renginde pullar çıktı anakarta mı takılıyor bunlar. Kısa devreyi engellemesi falan için mi bunlar neye yarıyor-vidanın-anakartın altına mı üstüne mi takılıyor.
  2. P

Kasa önerisi

hemen bakayım cevabın için ayriyetten çok teşekkür ederim
  3. P

Kasa önerisi

kardeşim tebrik ederim zevkin çok güzelmiş cidden ama benim bütçemin iki katı ahahahha fakirim olm ben
  4. P

Kasa önerisi

Arkadaşlar ben bir karara vardım darkflash aquaris mesh veya Sharkoon tg5 sizce darkflash markası hava sirkülasyonu falan nasıl
  5. P

Kasa önerisi

Arkadaşlar maximum 600TL. Ama şöyle bir sorum var bu kasalara millet kaliteli vs. vs. diyor bunların hepsi boş kasa değil mi kalitelisi mi olur adam bunu balkondan atmayı da dusunmuyor bu kaliteli kasa muhabbeti nedir?
  6. P

msi gaming edge plus vs asus tuf gaming x570

meraktan neden acaba? herkes 100 dercenin üzerine çıkıyor dereceleri diyor billiyorum böyle kısıtlı bir zamanda böyle bir soru saçma ama kendimi sonradan kötü hissetmek istemiyorum ilk bilgisayarım olacak fanlar öok sesli vs vs deniliyor tuf gaming hakkında bir şey bulamadım ama lütfen bir acıklama
  7. P

msi gaming edge plus vs asus tuf gaming x570

Arkadaşlar iki anakart arasında kaldım ve aşırı derecede acıl cevaba ihtiyacım var herkes farklı bir şey diyor öyle de böylede ikisinşde kablolu kullanıcağım ama ayriyetten wi fi olması tabikik daha iyi olurdu mantıken ikiside aynı fiyat x570 gaming edge msi ya da asus tuf gaming x570 wifi YOK...
  8. P

pcie farkı

sen varya ADAMIN KÖKÜSÜN ALLAH razı olsun senden HAYIRLI RAMAZANLAR
  9. P

pcie farkı

arkadaşlar merhabalar ekran kartı pcieX1 e mi yoksa pcie16 ya mı takılıyor hangisi performansta fark ettirir yeniyim aşırı derecede acıl cevap gerek
  10. P

b450 mi x570 mi

yani ilerideki işlemcileri destek ekran kartı desteği hızı vs ondan yana dusunceleriniz nelerdir
  11. P

b450 mi x570 mi

arkadaşlar yalvarıyorum artık bir ay olucak halen farkları adam akıllı bilmiyorum işlemcim r5 3600 ekran kartım rx5700xt ramlaer 3600mhz iyi bir b450 mi yoksa giriş seviyesi bir x570 mi ve neden lütfen artık bunaldım hergun aynısı araştırıp cevap bulamamaktan. en pahalı bir b450 ile en ucuz...
  12. P

uyguna pc oyunu nereden alınır

steam indirimleri ne zaman oluyor birde ornegin soyle bir olay varmı ornegin bir hesap aldım ben misal hadi diyelim calıntı cıktı pc den ban yiyormuyuz
  13. P

uyguna pc oyunu nereden alınır

Arkadalar oncelikle merhabalar hepinize calıntı hesap olmadan nereden ve nasıl uygun fiyatlı oyunlar alabilirim plati.ru full hesap yogunluklu satıyor kimsenin hakkına girmek istemem
  14. P

1070sc mi 1080 mi

en basit orneginden ben 1080 alsam 60 monitörde sıkıntı yasarmıyım herhangi bir şekilde görüntüde bozukluk yırtılma
  15. P

1070sc mi 1080 mi

knk cok pahalı en uygun 2060 2300 lira inan bana ben 2100 zor topladım
  16. P

1070sc mi 1080 mi

1550 1587032205 1080 ise 2100 1587032223 ikisininde 1 yıldan fazla garantisi var
  17. P

1070sc mi 1080 mi

Arkadaşlar merhabalar bu bahsettiğim iki ekran kartı da 2. eldir ikiside min. 1 yıl garantili elimdeki monitor 60 hz. ekran kartlarından da bahsedeyim birisi evga gtx 1070 superclocked diğeri ise msi gtx 1080 aralarında tahminimce 20 fps oynuyor sizce aradaki 550TL için değer mi yayın...
  18. P

ryzen5 3600 ve iyi bir sogutucu mu yoksa standart 3600x mi?

soğutucu olarak oneriniz var mı 300 tl var yeter mi 50 daha koyarım ustune egerki degecek bir şey olursa
  19. P

kesintisiz güç kaynağı ups

cok teşekkür ederim 1586940415 anladım 50 lira fazla verebilirm dah iyisi var ise
  20. P

kesintisiz güç kaynağı ups

emre bey soyle tarif edeyim size cunku ben cok denedim bir türlü hesaplayamadım bir tane 6 fanlı argb kasa x570 anakartı 650 w güç kaynagı 3600 mhz 2 adet ram top 16gb 1 tane 120 gb ssd 1 adet barracuda 2tb hdd 3600 işlemci artıcı sogutucu fanlı 1070 ekran kartı
Top Bottom