Arama sonuçları: *

1. S

Format atarken bilgisayar bozulur mu

Selamlar. Valorant oynamak için secure boot açmak gerekiyormuş ve bende disk mbr diye açamıyorum. Gpt yapacagım ve format atmak gerek. Sorunum ise format atarken bilgisayarın açılmama gibi bir durumu olur mu yani bilgisayar bozulur mu yanlış birşeyler yaparsam diye korkuyorum bilgisayarın...
  2. S

Çözüldü✓ Oyun oynarken ekran gidiyor ve kasa çalışıyor

Selamlar. Oyun oynarken vsync devre dışı bırakınca veya kabloya dokununca ekran gidiyor ve kasa çalışıyor. pc düğmeden kapatıp tekrar açınca driver gitmiş oluyor. ekran kartım Rx6650xt. Kafayı yemek üzereyim. eski monitörümde de oluyordu dönüştürücü kullanıyordum ve sorun onda sanıyordum fakat...
  3. S

Ekran kartım bozulur mu?

Selamlar. 2 ay önce aynı konuyu açmıştım fakat bilgili biri olmadığından konuya bir açıklık getirememiştik. Sorunum; Ekranım çok kötü 60 hz VGA girişli fakat kasam çok iyi rx6650 XT var ve bu da hdmi ve DP girişli bu yüzden ucuzluk yerinden VGA dönüştürücü aldım ve oyun oynarken bir anda ekran...
  4. S

Oyun oynarken ekran kartı fişi çıkması

Selamlar. Konudada bahsettiğim gibi monitörüm eski olduğundan dolayı bir VGA dönüştürücü kullanıyorum ve galiba bazen temassızlık yapıp ekran gidiyor ve bilgisayarı düğmeden kapatıp tekrar açmam gerekiyor açtığımdada ekran kartı driveri gidiyor ve tekrar driver kuruyorum. Şuan monitör alacak...
Top Bottom