Arama sonuçları: *

• Users: Laksi
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. L

Photoshop 2022'yi ücretsiz olarak nereden indirebilirim?

beyler aciil phtoshop 2022 lazım ücretsiz kurmam lazım kıza yardım edebilir misiniz
  2. L

Sonunda reklam olduğunu anladığımız o film

Arkadaşlar bir film vardı çok eski. Uzaylı temalı bir şeydi 2 saat falan izlemiştik sonunda bir temizlik markasının reklamı olduğunu öğrenmiştik :) O filmin ne olduğunu hatırlayan var mı bulabilecek?
  3. L

Acil Virus programı önerisi

Az önce internetten bir reklama tıkladım daha sonra beni saçma sapan bir yere attı kapattıktan sonra windows virüs uyarısı vermeye başladı sürekli sağ alttan bildirim geliyor web temelli virüs diye. Seri şekilde güvenilir bir virüs programı önerir misiniz kurup temizlik yapayım hemen
  4. L

The Sims 1 Complete Collection linki yardım

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim oyunu indirmem lazım bir sitede buldum link virüslüydü indirmedim yardımcı olabilir misiniz
  5. L

The Sims 8 in 1 bulabilir misiniz

Beyler bir kıza laptopumu sattım kız getirirken format atıp sims 8 in 1 yükler misin dedi format attım mahçup olmamak için istediği oyunu da yükliyim diyorum ama çok eski bir oyun heralde bulamadım bir türlü yardımcı olabilecek var mı
  6. L

Yeni sistem topladım ve windows 11 + office kurmak istiyorum

Selam beyler başlıkta da belirttiğim gibi yeni bir sistem topladım oyun için fakat aynı zamanda bir kaç ofis işi yapmak da istiyorum world excel powerpoint kullanmak istiyorum. İnternette araştırma yaparken keysfan diye bir siteye rastladım alan kullanan oldukça memnun gibi. Sizce oradan almalı...
  7. L

35.000TL ye sistem topladım yorumlarınızı bekliyorum

Evet arkadaşlar 15 yıldır bilgisayarı olmayan yalnızca laptop kullanan biri olarak bir hevesle sistem topladım. Bir kaç gündür araştırıyorum ve sorup soruşturuyorum ve ortaya şöyle bir sistem çıkardım. İşi bilen arkadaşların yorumları benim için çok önemli. Fiyat tam olarak 34.245.08TL tuttu.
  8. L

3 Sistem Arasında Kaldım Düşüncelerinizi Paylaşır Mısınız?

Beyler çok kararsız kaldım. Seçtiğim sistemi aldığımda 2-3 ay olduğu gibi kullanıcam daha sonra uygun vakitte sıvı soğutma + ram takviyesi vs. ihtiyaçlarını ekleyeceğim. Uzun kullanımda üç beş sene sonra upgrade edilebilir olması da benim için önemli bu yüzden ddr5 olan sistemleri seçtim...
  9. L

3 Sistem arasında kaldım düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

Beyler çok kararsız kaldım. Seçtiğim sistemi aldığımda 2-3 ay olduğu gibi kullanıcam daha sonra uygun vakitte sıvı soğutma + ram takviyesi vs. ihtiyaçlarını ekleyeceğim. Uzun kullanımda üç beş sene sonra upgrade edilebilir olması da benim için önemli bu yüzden ddr5 olan sistemleri seçtim...
  10. L

Bu 3 sistem arasında kaldım sizce hangisini almalıyım?

11. L

Curved Monitör Önerileriniz

Merhaba yeni bir sistem topladım 30bin liraya, yanında büyük ve güçlü bir monitörüm olsun istiyorum ve curved olmasını istiyorum Minimum 27'' ve minimum 165HZ olmak üzere Curved Monitör önerebilir misiniz max bütçe 7500TL Yoğunlukla fps oyunları oynayacağım csgo gibi 1706085503...
  12. L

25.000TL BÜTÇE SİSTEM TAVSİYESİ LÜTFEN

Merhaba arkadaşlar 10 yıldır bilgisayarım yok laptop kullanıyorum artık bir masaüstü bilgisayarım olsun istiyorum. 25.000TL bütçe ile hazır kasa önerir misiniz lütfen Monitör ve diğer bileşenler dahil değil onları ekstra kendi zevkime göre alacağım.
Top Bottom