Arama sonuçları: *

1. I

Yardım Redmi note 12 pro 5g telefonumun ekrani durduk yere gidiyor

Tamam dostum format atmayı denerim eğer olmazsa götürürüm 1706183769 Benim rom global
  2. I

Dostum o rom güncelleme almıyor benim bildiğim o yüzden global Roma gectim 1706183352 Peki çözümü varmı 1706183524 Dostum peki telefonuma format atsam düzelir mi yoksa içinin açılması mi lazım 1706183546 Format atsam düzelir mi
  3. I

Dostum yaklaşık 3-4 hafta önce direnç attırdım telefoncuya ve global rom attırdım smomixn idi (fake rom) global Tmomixm oldu şuan fakat dediğim gibi sorun çıktı ortaya dirençle bir alakası var mıdır?
  4. I

Selam arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce yurt dışı kapalı kutu almış olduğum redmi note 12 pro 5g cihazım 1 haftadır durduk yere Instagram Snapchat gibi uygulamalarda takılırken ekran birden kararıyor bazen de birden ekran bembeyaz oluyor durduk yere video izlerken ekran piksellenip işlevsiz kalıyor...
  5. I

Xiaomi 12 pro 5G rom orijinal mi

1706014113 Merhaba dosum benim cihazım da redmi note 12 pro 5g smomixn çakma bir romdur güncelleme almasın diye bu romu kuruyorlar bende 2 hafta önce götürdüm bı telefoncuya rom attırdım smomixm kodlu sonra telefon hata verdi içini açtılar direnç attılar telefonum açıldı smomixm koduyla (global...
  6. I

Yardım Redmi note 12 pro 5g kendi kendine kapanması

Selam arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce yurt dışı kapalı kutu almış olduğum redmi note 12 pro 5g cihazım 1 haftadır durduk yere Instagram Snapchat gibi uygulamalarda takılırken ekran birden kararıyor bazen de birden pikselleniyor ekran işlevsiz kalıyor yeniden baslattigimda duzeliyor ama günde 2...
Top Bottom