Arama sonuçları: *

• Users: FKT74
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. FKT74

HyperOS a geçmelimiyim?

Merhabalar herkese sorumu kısa tutmaya çalışacağım telefonuma(poco f4) HyperOS güncellemesi geldi ve yapıp yapmama konusunda kararsız kaldım sizce MIUI 14 ten HyperOS a geçmelimiyim? Genel olarak oyun oynuyorum ve YouTube da takılıyorum.
  2. FKT74

Epic games launcher nerede?

Merhaba arkadaşlar hemen konuya geçiyorum bu gün masa üstünde yeni bir klasör açtım ve oyunları içine atacaktım.epic games launcher in kendisini atarken yanlışlıkla uygulamanın dosya konumunu açıp içinden masa üstündeki dosyaya attım şimdi arama çubuğuna yazdığımda çıkmıyor nasıl geri getirebilirim?
  3. FKT74

Laptop kapanmasına rağmen soğutucu çalışıyor

Merhabalar. Başlıkta göründüğü üzere laptopumu kapatıyorum fakat laptop soğutucum çalışmaya devam ediyor mousede laptopa bağlı ama o kapalıyken çalışmıyor ve anladığım kadarıyla bu olay 3 USB girişinden 1 inde yaşanıyor. Bunun çözümü varmı?
  4. FKT74

Adata Premier 16 GB 4800 MHz DDR5 VS Crucial 16 GB DDR5 4800 MHz

Başlıkta da belirtildiği gibi bu iki RAM'den biri alacağım. Teknik özellikleri aynı ama gene de size bir sorayım dedim sizce hangisi daha mantıklı? https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-adata-premier-16-gb-4800-mhz-ddr5-ad5s480016g-s-fiyati,293895906.html...
  5. FKT74

Yardım Laptop oynadığım oyunlarda düşük fps veriyor

Merhaba herkese iyi günler. Geçenlerde Acer marka, içinde Rtx 3070ti,R7 6800h, tek kanal 16gb ram olan bir laptop aldım ancak oynadığım bir kaç oyunda düşük fps alıyorum bu oyunlar sırasıyla Cs2,Valorant ve fortnite ve fps değerlerim şöyle: cs2 yüksek ayarlar 90-130 fps arası Valorant yüksek...
  6. FKT74

CS2 fps değerlerim normalmi ?

Yeni bir laptop aldım ve cs2 indirdim fps değerlerimin normal olup olmadığını öğrenmek istiyorum. sistem:r7 6800h rtx 3070ti 150w 1*16 ram 1tssd win11. cs2 de yüksek ayarlarda ortalama 100-140 fps alıyorum ancak bazen 98-99 a düşüyor işlemci turbo boost açık ve agresif modda ben pek anlamıyorum...
Top Bottom