Arama sonuçları: *

• Users: Aisen
  • Order by date
  1. Aisen

Uygun fiyatlı pc KASA önerisi

Çok güzel kasa, yaptığım en iyi alışveriş olabilir
  2. Aisen

🔥İndirim LEXAR ARES RGB 32GB (2X16) 6000MHZ CL30 RAM 4140 TL

Akakçeye fazla güvenmeyin. 2 ay önce 3800 tl ye tek çekime satılıyordu. Taksitle 4800 e aldım
  3. Aisen

Aliexpress ChoiceDay indirimleri

Aliexpress kapandı mı acaba, bende hiçbir ürünü göstermiyor
  4. Aisen

Resmi Gazete | yurt dışı alışveriş 30 euroya düştü

Kısacası; kur çok yükseldi, paranın değeri yok her istediğinizi alabiliyorsunuz diyorlar 150 Euro= 5000 TL 30 Euro'ya düşürdük vergileride 2 katına çıkardık. Şimdi alında görelim diyorlar.
  5. Aisen

🔥İndirim TCL 50" 4K UHD LED Google TV 13,999₺🔥🔥

F enerji sınıfı olan hiçbir ürün alınmaz bu devirde
  6. Aisen

Arkadaşlar fiber olarak en uygun ne kullanıyorsunuz?

Sonuna kadar okudum ve seni gayet iyi anlıyorum. Superonline turkcelle geçmeden önce, ben de şu an senin düşündüğün gibi düşünüyordum. Gerçekten yetkili insanlar vardı ve ilgileniyorlardı. Hatta laptop falan da almışlığım var fatura üstüne. Zamanla bozmaya başladılar, ve artık superonline ın...
  7. Aisen

7500 F SIVI SOĞUTMA İLE BİRLİKTE SICAKLIK DEĞERLERİ HK.

Bu ilk nesil sanırım belki yetmiyor olabilir. Aynı kombinasyonu kullanan varsa, senin için daha iyi bir örnek olabilir
  8. Aisen

Oto beyincilik nasıl bir meslektir

O nasıl bir meslek, oto elektronik ustalığı desen anlayacağım. Güzel meslek, deli para dönüyor.
  9. Aisen

MEKANİK KLAVYE ÖNERİSİ

3 mod var Kutudan çıkanlar usb kablosu type c ve 2.4 GHZ kendi dongle u ile Ayrıca bluetooth dongle ile de kullanılabiliyor pc de. Telefon gibi şeylere bluetooth ile bağlanabilirsin, dongle olmadan
  10. Aisen

7500 F SIVI SOĞUTMA İLE BİRLİKTE SICAKLIK DEĞERLERİ HK.

7500f ile 240mm deepcool le 500 kullanıyorum boşta 50 derece ancak, termal macunum azdı ve köşelere yetmedi. Oyunlarda 70 dereceye çıkıyor maximum. 81 derece biraz fazla geldi bana
  11. Aisen

MEKANİK KLAVYE ÖNERİSİ

Kendi uygulaması var elbette. AK 820 PRO
  12. Aisen

MEKANİK KLAVYE ÖNERİSİ

Bence de biraz daha biriktir, ya da kendini zorla ak820 pro al. Tuş aydınlatması olmaması çok ilginc evet ancak, pudding keycap ile de denedim. Kendi keycaplerinin hissiyatı cidden daha kaliteli ve sesi de etkiliyor. Aliexpresste vergi dahil 2300 tl
  13. Aisen

Thunderobot K96 ve Redragon Sion K653 Pro

Bak ona bir şey diyemem işte. Aliexpress neden ürün göndermiyor, sorusuna gelecek olursak. Çeşitli birçok sebebi olabillir. Kullanıcıların istismar etmesi, kargo ücretleri v.b şeyler
  14. Aisen

🔥İndirim 5700X3D AM4 İşlemci Tray [ 7.322,91 TL ]

Mantıksız değil aslında. Geçen ay am4 platformdan am5 e geçtim. 16 bin tl verdim. Anakart, ram, işlemci. 7500F ile 5700x kafa kafaya sayılır. Am5 şlemciler ucuz olabilir ama, anakart ve ramler el yakıyor
  15. Aisen

Thunderobot K96 ve Redragon Sion K653 Pro

Bunları alacağına ajazz alsana dostum
  16. Aisen

Arkadaşlar fiber olarak en uygun ne kullanıyorsunuz?

Superonline beğenen nadir insanlardan birisin muhtemelen. Ben Superonline'ı turkcell almadan önce kullanmaya başladım. Sene 2010 olması lazım. Şu an en rezil ISS lerden birisi kendisi. Bizim burada da tt ve superonline hariç altyapısı olan olmadığı için mecburum. Cgnat havuzu denen rezilliği...
  17. Aisen

Marangoz için masa tasarladım görüşlerinizi bekliyorum

Mevsimlik masa değişimi, ilginç :rolleyes:
  18. Aisen

🔥İndirim GIGABYTE B650M AORUS ELITE AX / 6.750 TL

Çok iyi kart, alanı pişman etmez
  19. Aisen

Marangoz için masa tasarladım görüşlerinizi bekliyorum

Ayaklarının ahşap olması problem yaratmaz. İmkan var ise kasayı duvara sabitlemek için mdf kestir. Bir de şunlardan alırsan masanda daha fazla yer açılır. Hem de yerde ya da masaüstünde olmadığı için kolay tozlanmaz
  20. Aisen

EPOMAKER x Aula F75 Alınır mı?

Bir defa başıma geldi. İlk geldiğinde anakartın arkasındaki usb den bios format girişine takmışım yanlışlıkla bir kaç gün öyle kullandım. Başka porta çektim, Dongle u çıkarttım düzeldi bir problem olmadı daha, ileride olur mu bilmiyorum, Bazı usb girişleri desteklemeyebiliyor ya da bazen...
Top Bottom