Arama sonuçları: *

1. Abdullahalvn_

Çözüldü✓ Maksimum 3000 liraya ATX Kasa önerisi

Selamlar Kullandığım kasada ekran kartını sabitlediğimiz yer yalama olmuş o yüzden değiştirmek istiyorum kasayı. Kasa Power Boost VK-K521B. Dandik olduğunu düşünmüyordum ama Cumartesi günü ekran kartını değiştirmiştim, montaj yaparken kasa bildiğiniz döküldü. PSU olmayan ATX bir kasa...
  2. Abdullahalvn_

Yardım Ekran Kartını Sabitleme Yerindeki Vida Delikleri Yalama Oldu.

Merhabalar, sorunum şu: Kasanın arkasındaki ekran kartını sabitlemek için vidaladığımız yer yalama olmuş. Sıkıştıramıyorum. Mart ayında kasayı değiştireceğim. Yine de vidaları takıp destek aparatını da yerleştirdim resimdeki gibi. Bir süre böyle kullanmam lazım çünkü param yok şu an. Sorun...
  3. Abdullahalvn_

Çözüldü✓ Cooler Master Elite Nex 700W 80+ PSU Kullanan/Kullanmış Olan Var mı?

Başlıkta belirttiğim gibi bu güç kaynağını kullanan, kullanmış olan var mı? -Eğer varsa memnun muydunuz? -Coil Whine sorunu yaşadınız mı? Normalde XPG Pylon 650w alacaktım ama stokta yoktu. Onun yerine bunu aldım, XPG' deki korumaların neredeyse hepsi bunda da var. Ama diğer forumlarda tam...
  4. Abdullahalvn_

Çözüldü✓ Max 3000 TL 650W 80+ Bronze PSU Önerisi

Merhabalar, Sistemim şöyle: Intel i5 12400f Pny RTX 3070 XLR8 (2.el) Asus Prime B660M-K D4 GSKILL 16GB (8GB x 2) RAM PSU 650W. Powerboost VK-K521B model kasanın içindeki güç kaynağı. Sistemi hazır olarak alıp sonrasında işlemciyle ekran kartını yükselttim. En son güç kaynağı kaldı...
  5. Abdullahalvn_

Çözüldü✓ Windows 11 kurulumdan sonra açılış esnasında loading de kalıyor.

Merhabalar herkese. Pc yeni, dün aldım bugün de geldi. En başta microsoftun sitesinden w11 yükledim ama her kurmayı denediğimde açılış esnasında loading de kalıyor ve 2-3 kere restart atıyor sonra 2. resimdeki ekranı gösteriyor. ISO dosyası mı bozuk anlamadım. Yardımcı olabilir misiniz...
  6. Abdullahalvn_

Çözüldü✓ Anakarttaki küçük siyah şeyler ne?

Merhaba herkese. Çok aptalca bir hareket yapıp PC çalışır halde metreyle kasanın içini ölçmeye çalıştım işlemci soğutucusu için. Ama metrenin ucu işlemcinin yanındaki siyah bir şeye değdi ve eridi orası sonra ekran dondu ve hemen pc yi kapattım. Fotoğraftaki gibi. Anakart yandı sandım çünkü...
  7. Abdullahalvn_

Çözüldü✓ BIOS hiçbir şekilde SATA SSD yi görmüyor

1 hafta önce İtopya' dan MENTOR-FOX hazır sistemini aldım ve sistem Asus tabanlı. Önceki laptop dan sıfırlayarak çıkardığım SATA SSD yi yeni pc ye taktım ama hiçbir şekilde BIOS ekranında göremiyorum. BIOS güncel. 2 kere resetledim, hem BIOS ekranından, hem de pili çıkarıp takarak. Yine de ssd...
  8. Abdullahalvn_

Rainbow Six Siege FPS sorunu

Arkadaşlar, sorunum şu: Oyunda önceki aldığım FPS değerini alamıyorum. Belgelerimde iki tane GameSetting.ini dosyası vardı, bir tanesi yedekti. Yedek olanı sildim karışmasın diye. Sildikten sonra oyunda FPS sorunları olmaya başladı. Aksiyon anlarında oyunun FPS'i 60'tan 40'a iniyor ve bu...
  9. Abdullahalvn_

Lenovo Ideapad S145(Ryzen 5 3500U) performans sorunu

Öncelikle selamlar herkese, kullandığım laptop...
  10. Abdullahalvn_

Valorant çözünürlük sorunu

Arkadaşlar bu zıkkım beni deli etti.Hayır yani millet takır takır oynuyor hatasız ama bende böyle bir hata var anlamıyorum.Oyunun çözünürlüğünü 1920x1080 yaptığım zaman ekran fotoğraftaki gibi oluyor.Denenebilecek bütün yöntemleri denedim ama düzelmiyor.(PnP Monitörü devre dışı bırakmayı...
  11. Abdullahalvn_

Lenovo Ideapad s145(Ryzen 5 3500u vega 8) Battlefield 1

Konu başlığında belirttiğim gibi bu laptop a sahibim. Battlefield 1 alasım var ama ram konusunda endişeliyim.Staj maaşım yatar mı yatmaz mı bilmiyorum(staj yerim İSKİ).Eğer yatarsa HyperX Impact alıcam ama yatmazsa bu laptop dan oynayabilir miyim?(Online girmeyeceğim) Dahili grafik kartı olduğu...
Top Bottom