Arama sonuçları: *

1. E

Temmuzdan sonra zam mı gelir indirim mi ?

emekli ve halkın isyanı sonucu mecburen asgari ücrete zam gelecektir bunun doğrultusundada zam geleceğini düşünüyorum.
  2. E

iyi bataryalı (4-5 yıl) idare edebilecek fizikesel olarak sağlam tel önerisi

aklımdaki telefonlardan biriydi emin değildim aklımda bulunur teşekkürler 1719054628 note 11 düşünüyodum galiba kararımı değiştiricem teşekkürler
  3. E

knkm o benim bütçeyi aşıyo be ben en fazla 8bin ve ya 10bin tl demiştim 1719054211
  4. E

ortalama kameralı yüksek bataryalı 4-5 yıl güncelleme alacak fiziksel olarak sağlam en fazla 10 bin tl mümkünse 8 bin tl lik bir telefon arıyorum telefonda dış görünüşe özen gösterdiğim için kamerası ortada olan ve tecno camon 30 gibi yuvarlak kameralı telefonları sevmiyorum ve kesinlikle huawei...
  5. E

Yardım Düşük pingli altyapısız interneti hangi iss sağlar ?

Altyapı sorunlarım var ve altyapısız internete geçmek zorunda kalabilirim oyun oynayan biri olarak düşük pingli hangi altyapısız interneti kullanabilirim ?
  6. E

Yardım Düşük pingli altyapısız interneti hangi iss sağlar ?

Türktelekom altyapımı yenilemek istiyorum 3.5km ye köye hangi iss altyapı sunar ? türktelekom artık 2km üstüne destek sağlamıyor .Altyapım yaklaşık 30 yıllık
Top Bottom