Arama sonuçları: *

1. F

35K monitörsüz sistem önerisi

Arkadaşlar 30 Temmuz günü doğum günüm ve bir bilgisayar alıcam yaklaşık 35K bütçem var monitöre ihtiyacım yok şuan 32K olan sistemler 35K falan olur diye düşünüyorum daha da pahalabilir çok da anlamam işin doğrusu genellikle FPS oyunları oynayacağım ve Nvidia bir sistem olması istiyorum AMD pek...
  2. F

Hangisi daha iyi performans verir

Rtx 4060 ve ryzen 5 5600 ikilisi mi yoksa rx 6600 ve ryzen 5 5600x ikilisi mi daha fiyat performans geri kalan bileşenler aynı bide bu ikililer ile ikisindende bir adet kasa önerir misiniz 1713299076 FPS oyunları oynuyorum
  3. F

Steam hediyem geri alındı.

Adam oyunu tanıtmak için hediye vermiş olabilir
  4. F

Bu monitör alınır mı

https://www.hepsiburada.com/gamebooster-gb-2516ff-24-5-165hz-0-2ms-advanced-tn-panel-fhd-freesync-g-sync-1xhdmi-1xdp-gaming-monitor-p-HBCV00005BZ0CJ?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.29.9
  5. F

Bu monitör alınır mı

Teşekkür ederim geç gördüm kusura bakma
  6. F

Bu monitör alınır mı

Tmm hocam iyi geceler diliyorum
  7. F

Bu monitör alınır mı

Ya hocam çok yük olcam ama 26 27k arası bir param var sistem alcam önerin varsa 4.5k monitör gidiyor 21.5 22k para kalıyor sisteme buna uygun bir sistem bulursan atabilir misin şuan atmana gerek yok çok yük oldum zaten teşekkür ederim
  8. F

Bu monitör alınır mı

Ya normalde 4k bütçe 4.5 en fazla çıkabilecek olduğum fiyat 4.9 için 2 hafta gibi bir süre lazım o zamana kadar zamlanmazsa alabilirim
  9. F

Bu monitör alınır mı

4.5k bütçem var en geç 1 hafta içinde alcam
  10. F

Bu monitör alınır mı

Hocam 170hz mi yanlış mı görüyorum eğer 170se hemen alacağım
  11. F

Bu monitör alınır mı

https://www.hepsiburada.com/rampage-rm-421s-flower-24-165hz-1ms-boe-ips-fhd-freesync-flat-pc-oyuncu-monitr-p-HBCV00000ERUT4?url_src=and-product-detail Arkadaşlar sizce fiyatına değer mi
  12. F

25k monitörlü sistem önerisi

Arkadaşlar şuan PC alçak durumum yok para biriktiyorum yazın alicam 25K TL gibi bişey biriktirecem şuan 20k TL olan şeyler yazın 25k olur diye düşünüyorum yani şuanın 20K sı falan gibi düşünebilirsiniz şimdiden teşekkür ederim
  13. F

25K TL monitörlü sistem önerisi

anladım hocam peki ilk attığın sistemde özelleştirme kısmından bi ssd önercek olsan F/P olarak ne önerirdin çokta pahalı olmasın
  14. F

ekran kartını biraz düşürüp ssd konusunda bi artış yapsak ve ramları 8x2 olarak düzenlesek nasıl olur
  15. F

Arkadaşlar 25000 TL bütçem var monitörlü bir sistem almak istiyorum FPS oyunlarına ağırlık veriyorum tavsiyelerinizi bekliyorum hazır veya toplama fark etmez olabilirse RGB bir sistem istiyorum RGB için 1000 TL falan verebilirim ekstra
  16. F

28K monitörlü sistem önerisi

Arkadaşlar 28kya monitörlü fiyat performans bir sistem istiyorum 4060 lı bir sistem olsa fena olmaz tavsiyelerinizi bekliyorum
  17. F

Rtx 4060 a hangisi gider

RTX 4060 8gb lı bir sistem almak istiyorum iki işlemci arasında kaldım biri ryzen 5 5600 diğeri ryzen 5 7500f sizce hangisi daha iyi olur fiyat açısından 7500f e daha fazla para vermeye değer mi
  18. F

144hz IPS mi yoksa 200hz VA mı

144hz IPS monitör mü almalıyım 200hz VA monitör mü almalıyım İkiside 24 inç
  19. F

Sizce bu fiyata daha iyi bir bilgisayar toplanabilir mi ?

Az yukarıda 55superx arkadaşımızın yazdığı sistem düşünülebilir
  20. F

Sizce bu fiyata daha iyi bir bilgisayar toplanabilir mi ?

hazır bir sistem zaten itopyada güncel 26k her cuma ince hesapta gaming gecesi mi oluyor
Top Bottom