Arama sonuçları: *

1. Yasin Çelik

Üniversitede Burs Alabileceğimiz Kurumlar

Merhaba arkadaşlar, yükseköğretim için birçok kurum bu tarihlerde burs başvurularını başlattı. Bu konu altında burs veren kurumları birbirimizle paylaşalım istiyorum. Şu anda burs alanlar aldığı kurumu paylaşırsa, başvuru yapanlar başvurduğu kurumları paylaşırsa birbirimize destek olmuş oluruz...
  2. Yasin Çelik

Yardım Alıcısı Kaybolan Kablosuz Klavye Kullanılabilir mi?

Arkadaşlar elimde Logitech, Microsoft marka güzel klavyeler var ancak alıcı usbleri kaybolmuş. Klavyeler sağlam çalışır durumda. Bunları nasıl değerlendirebilirim, alıcısını başka bir yerden temin etme şansım var mı.
  3. Yasin Çelik

26 Jant Bisiklet Önerisi

Kardeşim için 26 Jant bisiklet arıyoruz. Salcano, Bianchi, Kron gibi markalar iyi olur. Bütçe çok fazla değil maks 3000 lira civarına çıkabiliriz. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Türü önemli değil, parkta yolda falan sürecek.
  4. Yasin Çelik

❌İndirim Bitti! Snowman M200 159TL! (CPU Fanı)

Rainbow stoğunu beklediğim için takipte olduğum bir üründü. Kırmızı ledlisi indirime girmiş, fiyatı gayet iyi sizinle paylaşmak istedim. Stok 1 adet sanırım, alana hayırlı olsun dostlar. :)...
  5. Yasin Çelik

300TL Bandında Membran Klavye Önerisi

300TL'nin pek üstüne çıkmadan bir klavye satın almak istiyorum arkadaşlar. Mekanik diye aldığımız Outemu'dan ülkece başımız yandı malum. Bu sebepten düşük bütçeli, kalitesiz switchli bir mekanik yerine membran klavye almak istiyorum. Piyasada mekanik hisli yahut membran ismiyle satılan...
  6. Yasin Çelik

Çözüldü✓ Bilgisayar aniden kilitlenip kalıyor mavi ekran veriyor (minidump)

Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımı aldığımdan beri neredeyse 2 senedir bu şekilde bir sorunum var. Genellikle oyun oynarken bilgisayar bir anda kilitlenip kalıyor. Bazen mavi ekran veriyor ancak genelde vermiyor. Normal kullanırken bir anda klavye, mouse, ekran her şey kilitleniyor cazur cuzur...
  7. Yasin Çelik

Mi 11 Lite mı Note 10 Pro mu?

Arkadaşlar ikisi arasında kaldım yorumu size bırakıyorum. Oyun odaklı bir kullanıcı olmadığımı belirteyim.
  8. Yasin Çelik

Poco X3 Pro Alınır mı?

Arkadaşlar merhaba. Uzun telefon araştırmalarım sonucunda Poco X3 Pro'ya biraz ısındım. Ekranının nasıl olduğu, şarjının ne kadar süre gittiği ve yazılım konusunda tereddütlerim var. Bunun dışında Oppo Reno 5 Lite, Samsung A51, Redmi Note 10 Pro gibi alternatiflere de sıcak bakıyorum. Telefonu...
  9. Yasin Çelik

2500-3000TL Bandında Telefon Tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba. Telefonumu yenilemek istiyorum ve bütçem 2500-3000TL civarında. Telefonu oyun amaçlı falan pek kullanmam. PDF dosyaları, notlar, mesajlaşma için kullanırım. Bu sebepten uzun ömürlü olmasını ve şarjının uzun gitmesini önemsiyorum. Tabi işlemci, RAM ve depolamadan feragat...
  10. Yasin Çelik

JD 712 Sağ Kulaklıktan Ses Gelmiyor!

Merhaba arkadaşlar; Yaklaşık bir sene önce satın almış olduğum JD 712 kulaklığın sağ tarafından ses gelmiyor. Bu kadar kısa sürede patlamasına şaşırdım açıkçası, birkaç sene daha gider diye düşünüyordum. Teknoloji şans işi falan diyeceksiniz eyvallah ama malzeme kalitesinin düşük olması çok...
  11. Yasin Çelik

Yardım Anakart Auxtin Değeri 110 Derece!

Arkadaşlar HWinfo'da Auxtin1 ve Auxtin2 olarak değerler görüntülüyorum ve 110 derece. Sistemimde kendi kendine kapanma sorunu var ve çok sık yaşıyorum, acaba bundan kaynaklı olabilir mi?
  12. Yasin Çelik

Tanklı Yazıcı Tavsiyesi - 1500TL Bütçe

Merhaba dostlar; Şu anda evde Hp Deskjet 2630 kartuşlu yazıcıyı kullanmaktayım. Ancak çıktı ihtiyacım arttığı için bu yazıcı bana yetersiz gelmeye başladı. 1000-1500TL arasında tanklı yazıcı satın almak istiyorum. Bütçem kısıtlı, göz bebeklerim monitörlerimden birini satıp alacağım. Bu sebepten...
  13. Yasin Çelik

Öneri Bimcell'in Efsane Paketleri! - 24GB İnternet 43TL

Merhaba dostlar; Türkiye'nin en harika mobil hat sağlayıcılarından Bimcell, Kullanıcılarına ayrıcalıklı avantajlar sunmaya devam ediyor! 25TL yüklemeye 1GB, 40TL yüklemeye ise 4GB internet hediye veriliyor. https://www.bimcell.com.tr/Content/248/karma-paketler.aspx
  14. Yasin Çelik

Mavi Ekran Hatası - Minidump'ı Okuyabilir misiniz? [Yardım]

Merhaba arkadaşlar; Bilgisayarımda belli bir süre (30dk-1 saat kadar) oyun oynadığımda sistemim donup kalıyor ve hiçbir şey yapılamıyor. Öyle ki, caps lock dahi açık kapatamıyorum bilgisayar tamamen kilitleniyor. Bir süre sonra da mavi ekran verip (bazenleri vermeden) kendini yeniden başlatıyor...
  15. Yasin Çelik

JD 712 Mikrofon Sesi Kendi Kendine Kısılıyor

Merhabalar arkadaşlar; JD 712 kulaklığım ile canlı derslere katılıyorum ve son zamanlarda sesin kendi kendine kısılması sorunu ile karşı karşıyayım. Biraz çalışıyor sonra Ses Düzeyi 0'a kadar düşüyor. Ses ayarlarına girip mikrofonun ses düzeyini her seferinde arttırmam gerekiyor. Derslerde...
  16. Yasin Çelik

Ders Çalışırken / Kitap Okurken Dinlemelik Fon Müziği Önerisi

Fon müziği (sözsüz müzik) önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar. Ben en çok dinlediğim iki fon müziğini bırakıyorum;
  17. Yasin Çelik

Liseden Mezun Olmadan Önce Okunması Gereken Kitaplar

Merhabalar dostlar; Bu başlık altında liseden mezun olmadan önce okunması gerektiğini düşündüğünüz kitapları yazmanızı istiyorum. Bu sayede birbirimize kitap tavsiyesinde de bulunmuş oluruz. Okumuş olduğunuz kitapları yazarsanız daha sağlıklı olacaktır. Ben, İlber Ortaylı - Bir Ömür Nasıl...
  18. Yasin Çelik

8 bin TL Laptop Önerisi

Merhabalar dostlar; Bir arkadaşımın oyun ve gündelik işlerde kullanmak amacıyla Laptop'a ihtiyacı var. Bütçesi en fazla 8 bin TL üstüne çıkmamaya gayret gösterirseniz sevinirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  19. Yasin Çelik

Şikayetvar Destekleme Konusu - Forum Dayanışması

Merhabalar dostlar; Bildiğiniz üzere özellikle internet alışverişlerinde yaşadığımız mağduriyetlerin çözümünde "Şikayetvar" platformu önemli bir rol oynamakta. Müşteri temsilcileri ile görüşerek günler sürecek ve saatlerimizi alacak çözüm sürecini, bu site sayesinde birkaç paragraf yazı yazarak...
  20. Yasin Çelik

Hepsiburada'dan Aldığım Airdots Çakma Geldi!

Merhabalar dostlar, Bugün beni kahkaya boğan bir olay yaşadım. Piyasada çok fazla çakması olduğunu bildiğimiz Xiaomi Redmi Airdots kulaklığı sipariş verdim. Hepsiburada'dan almıştım ve satıcının ismi "İste Senin Olsun" idi. 'Hepsiburada' satıcısı hariç çoğu satıcı çakma gönderdiğinden, yeni...
Top Bottom