Arama sonuçları: *

1. Serhat.sarikaya

Çözüldü✓ Mouse önerisi bütçe 3500

Fnatic ve blade x şeklinde sipariş oluşturdum teşekkür ediyorum
  2. Serhat.sarikaya

Teşekkür ediyorum hocam fnatic hoşuma gitti al tak kullan doğrumu anladım ona göre alcam onu
  3. Serhat.sarikaya

Fnatic olan güzel gözüküyor yanına birde dongle mi almam gerekiyor şimdi ? 1707936232 Yani çok kalite farkı varsa o cok daha kaliteli derseniz öyle bişey de bakabilirim .
  4. Serhat.sarikaya

Hiç dikkat etmedim inanın ancak sanırım komple yatırıyorum öyle dik tutmuyorum 1707936099 Yani şimdi thorn mu öneriyorsunuz soldaki gibi elim
  5. Serhat.sarikaya

Valo cs vs için evet hocam o zaman blade x alicam
  6. Serhat.sarikaya

Blde y felan anladığım şeyler değil hocam ne demek oluyor tam olarak 1707935032 Mouse tutuş şeklim işaret parmağı mouse sol click yüzük parmağı sağ click serçe parmağım kenarına ve baş parmağım diğer kenarına olacak şekilde tutuyorum
  7. Serhat.sarikaya

Bütçem 3500 TL güzel kablosuz bir oyuncu mouse arıyorum varmı önerebilirceğiniz bir mouse ? Not : çok büyük olmasını istemiyorum elime uygun ve hafif bir mouse arıyorum . Dipnot : kablosuz olması önemli sizden ricam kablolu mouse atmayın f/p olmasa da olur kaliteli güzel makrolu bir mouse olsun...
  8. Serhat.sarikaya

Çözüldü✓ Kazıklandım mı yardım?

İroni mı yapıyorsun ciddi mi söyledin anlamadım herkes farklı görüşte bı kaç kisi sıvı soğutucu ya gerek yok yazmış siz böyle demişsiniz çözemedim 😂 1707607470 Demekki değilmiş 1707607594 Hocam senin için en iyi olmayabilir benim bulabildiğim en iyisi buydu yazmışım zaten 😂
  9. Serhat.sarikaya

Bütçem dahilindeki en iyi monitör buydu sistemi topladıktan sonra kalan 4 k ya bu monitörü bulabildim mecburen bunu aldım ilerleyen zamanda satar daha iyi bir monitör alırım artık
  10. Serhat.sarikaya

Hocam iade gibi bir niyetim yok çok teşekkür ediyorum hepinize sağolun
  11. Serhat.sarikaya

Hocam öyle bir niyetim yok alındı artık geçmiş olsun yapacak bişey yok 😂 1707512848 Bu iyiymiş keşke görseydim bunu alırdım
  12. Serhat.sarikaya

Teşekkür Teşekkür ederim ancak pek bilgim olmadığı için buradaki konulardan okuduğum kadarıyla bir sistem topladım dediğim gibi daha önce burada bir konu açmıştım 50 k bütçe diye ancak hiç kimse cevap vermeyince kendi bildiğimce biseyler yapmaya çalıştım 😂
  13. Serhat.sarikaya

Neyse herkese çok teşekkür ediyorum olan oldu aldım artık iade etme gibi bir düşüncem de yok herkese teşekkür ederim konu çözüldü ❤️
  14. Serhat.sarikaya

Vallahi ben anlayamadım bu işten bir şey kimileri kazık iade et kimileri fiyat normal diyor 😂
  15. Serhat.sarikaya

Hocam 1 hafta önce bir konu açtım bütçe 50 k diye bir kişi cevap vermedi
  16. Serhat.sarikaya

Bu bilgisayarı 55 k ya aldım monitör ve sıvı soğutucu dahil iyi mi kaziklandik mi ? İşlemci Intel BX8071513400F Anakart Asus PRIME H610M-K Ram GSKILLF5-6000J3636F16GX1-RS5KGSKILL 16GB Ripjaws S5 6000Mhz CL36 DDR5 Siyah Single Kit Ram Ekran kartı ASUS TUF GAMING GeForce RTX 4070 Ti OC Edition...
  17. Serhat.sarikaya

40 - 50 k bütçeli PC Arıyorum.

Merhaba , 40 k - 50k bandında monitör ve mouse dahil PC toplamak istiyorum ancak fazla anlayan biri değilim. En uygun PC için yardımcı olur musunuz ? Not : klavye ve kulaklık önceki pcden kalma var o yüzden güzel bir oyuncu mouse ve monitör kasa şeklinde arıyorum .
Top Bottom