Arama sonuçları: *

1. Control Panel

Access point önerisi

Merhaba, 400TL bütçem var. Modemle aramda 1 kapı ve 15 metre var. Normalde Valorant TR sunucularında pingim 14 olsa bile anlık 500'lere çıkabiliyor. Sabit düşük ping ve yüksek hız alacağım bir Access Point arıyorum. Şunları buldum...
  2. Control Panel

Yeni tema gelebilir mi

Foruma yeni bir tema gelebilir mi sizce? @Mehmet Yılmaz bütçe yoksa da ücretsiz ama güzel gözüken bir tema bulunursa iyi olur. Dimension teması biraz göz yoran bir tema ve pek sevilmiyor maalesef.
  3. Control Panel

Radeon Ayarlarında kayıt bölümü yok

4300U Vega 5 işlemcim var ama kayıt bölümü yok. yardımcı olur musunuz?
  4. Control Panel

Ücretsiz antivirüs önerisi.

Kaspersky ile bitdefender arasında kaldım. Sizce hangisi?
  5. Control Panel

Rehber Discord'a YouTube Music, YouTube, Deezer, Twitch gibi hizmetleri bağlamak

Bildiğimiz gibi Discord ve Spotify birbirine bağlanabiliyor ve çok iyi bir özellik. Fakat spotify'daki reklamlar bazen sıkabiliyor ve Youtube Music gibi hizmetleri reklam engelleyici ile kullanmak çok daha iyi olabiliyor. Ama discord'a bağlanamadığı için spotify zorunluluk gibi olabiliyor...
  6. Control Panel

1050Ti 1500TL'ye alınır mı?

Sıfır 1500TL'ye buldum. Stok sorunu olduğu için almayı planlıyorum yoksa sıfır 1050Ti alınmaz biliyorum. Sizce alınır mı?
  7. Control Panel

En sevdiğiniz yiyecek nedir?

Evet, cevapları alalım. Benim en sevdiğim yiyecek dürüm.
  8. Control Panel

İnceleme MPOW Air SE oyuncu kulaklığı incelemesi!

Selamlar öncelikle, ürünü @Furkan Aslan'ın önerisiyle Aliexpress'ten 30TL kupon ile 180TL'ye aldım. @Furkan Aslan'a tekrardan teşekkür ediyorum. Fury X'in kablolu versiyonu aslında. 16 günde elime ulaştı. Bu satıcıdan almanızı öneririm. Kutu biraz hasarlı gelse de içinde baloncuklu poşet...
  9. Control Panel

5600TL'lik f/p PC TOPLAMA! SIFIR + 2.EL

Selamlar, bu rehberimde 2.el + sıfır karışık 5000TL'lik PC toplayacağım. Umarım beğenirsiniz, toplayacaklara şimdiden h.o :) i5 10400F - Sıfır https://www.akakce.com/islemci/en-ucuz-intel-i5-10400f-alti-cekirdek-2-90-ghz-fiyati,732226478.html Neredeyse Ryzen 3 3100 Fiyatında olup Ryzen 5 3600...
  10. Control Panel

Korsan oyunlar ile ilgili konu açma hakkında

Evet arkadaşlar bugün 5'ten fazla korsan ile alakalı konu açıldı ve hepsinde olay çıktı, 15-16 sayfa tartıştıktan sonra saygı sınırlarını aşan kişiler yüzünden 1-2 tanesi kilitlendi. Lütfen bu şekilde konuları artık açmayı bırakınız, açılırsa da itibar etmeyiniz ki olay çıkmasın. Herkes kendi...
  11. Control Panel

Kaç uyarı puanınız var?

Benim 2 uyarı puanım bulunmakta. Birisi korsan linkten, birisi de troll konuya napim yazdığım için. Sizin kaç tane var?
  12. Control Panel

E900 Pro vs. MPOW Air SE

Hangisi? 200tl bütçem var.
  13. Control Panel

Rehber Windows 10'da FPS ve performans nasıl artırılır?

Windows 10'da FPS ve performans nasıl artırılır? (donanim.cf) Öncelikle belirteyim; bu bir reklam değil, @baltazar'ınki gibi herhangi bir kazanç sağlamadığım kişisel blog'um.
  14. Control Panel

940MX Afterburner ile OC

Arkadaşlar bu karta OC yapmak mantıklı mıdır? 2GB GDDR5 Modeli var bende.
  15. Control Panel

Öneri Realtek ses sürücüsü ile yaşadığım ilginç sorun ve çözümü!

Selamlar öncelikle, mikrofonlu kulaklığımın mikrofonu çalışmıyordu. Bilgisayarın dahili mikrofonuna da geçiş yapamıyordum çünkü Realtek HD Audio Driver çalışmıyordu ve tek bir mikrofon vardı. Ben de giremediğim için sürücüyü silip geri yüklemeye karar verdim ve sürücüyü sildiğimde bir baktım ki...
  16. Control Panel

Rehber Hangi sağlayıcı hangi altyapıyı kullanıyor?

Turknet Son zamanların en popüler sağlayıcılarından biri olan Turknet, kendi altyapısını kullanıyor fakat işletme sorumluluğu Türk Telekom'da. Ama tamamen kendi altyapısı Türk Telekom altyapısı ile alakası yok. Detay: TurkNet Superonline ve Vodafone Birbirleriyle ortak altyapı kullanıyorlar...
  17. Control Panel

Rehber 2 ekran kartlı bilgisayarlarda program sadece entegre kartı kullanıyor çözümü!

Merhabalar herkese, 2 ekran kartlı bilgisayarlarda (özellikle laptoplarda) bazen programlar harici ekran kartını değil de entegreyi görüyor ve çok daha düşük performanslar alınıyor. Bu sorunu nasıl halledeceğimizi gösterdim umarım beğenirsiniz :) 1) Öncelikle program konumunu bilmiyorsak...
  18. Control Panel

Öneri Redmi note 9 Pro alinir mi?

Resmi Note 9 Pro alınır mı sizce? 2900TL
  19. Control Panel

Foruma tarayıcıdan anlık bildirim özelliği gelebilir mi?

Tarayıcıdan anlık bildirim özelliği gelebilir mi? XenForo kullanan bazı forumlarda var. Yani sadece siteye girdiğimizde değil, masaüstüne de bildirim gelebilsin. @Mehmet Yılmaz @Abdullah Hacıgül
  20. Control Panel

Sizce bu PSU'lardan hangisi daha iyi

Aerocool VX Plus AE-VXP500 500 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com) Aigo GP650 650W 80+Bronze Güç KaynağıxKutusuz | En Ucuzu Akakçe (akakce.com) Bu ikisi aynı sanırım Cougar CGR-ST-500 500W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu...
Top Bottom