Arama sonuçları: *

1. Ü

Y36 vs GT2 hangisi daha iyi, sebepleri ne?

Hiç kullanılmayan bi' telefonda, belirli bi' süredir açılmamış uygulama olamaz ki. Hepsi hiç açılmamış olmalı değil mi? Realme GT 2'yi tercih ettim.
  2. Ü

Yardım Honor 90 vs Realme gt 2

0 telefonda bu yazı normal mi?
  3. Ü

Öneri Realme GT 2 vs Redmi Note 12 Pro vs Honor 90

0 telefonda böyle yazması normal mi?
  4. Ü

Merhaba, 0 telefonda böyle yazması normal mi?
  5. Ü

Peki gözlemlediğiniz fark ne kadar?
  6. Ü

Öneri Realme gt 2 vs Honor 90

Fakat ısınmasında herhangi bi' sorun yok değil mi?
  7. Ü

Honor 90'ın kamerası daha iyi değil mi? Batarya konusunda GT2 ekran süresi dışında bi' sıkıntı çıkarır mı? Sürekli pil döngüsü olması sorunlara yol açar mı? Ekran kısmını ise daha detaylı yazabilir misiniz?
  8. Ü

Oyunda nasıl bi' sıkıntısı var? Şarj döngüsünün sürekli olması herhangi bi' zarar veriyor mu?
  9. Ü

@şahin doğan sizce Honor 90 mı, Vivo Y6 mı GT2 mi? Tercih sebebiniz nedir?
  10. Ü

Anladım, peki bu ısınma tam olarak nasıl bi' halde? Isındığını fark ettirir derecesinde mi yoksa rahatsız edecek derecede mi?
  11. Ü

Şu anda telefon hakkında yorumunuz ne olur?
  12. Ü

Yardım Honor 90 vs Realme gt 2

Şu anda telefon hakkında yorumunuz ne olur?
  13. Ü

Bu sıkıntı hala devam ediyor mu?
  14. Ü

Kamera önemli fakat her şey değil. Genel olarak sağlam olması da bi' tercih. Bu şekilde düşünürseniz hangisini önerirsiniz? 1707902315 Yazılımsal, donanımsal ve malzeme sağlamlığı olarak.
  15. Ü

A54 için bazı kişiler kamerada sorunlar olduğunu, şarjın sorunlu olduğunu vs. yazmış. Bu durumda ne dersiniz? Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? 1707889544 Kamerasu, şarjı ve Capcut kullanmak için alacak olsanız.
  16. Ü

Bi' fikriniz yok mu?
  17. Ü

Önceki konuda GT 2 ile A34 arasında karşılaştırma yapmıştım sanırım, sonuç GT 2 olmuştu. Bu 2 seçeneğin yazılma sebebi de yapılacak işlere uygun, bütçeye uygun olmasıydı. Şarj ve kameranın iyi olması, capcutta donmaması gerekiyordu. Bütçe 12.000-17.000 fakat illa da 17.000'e kadar zorlamaya...
  18. Ü

Merhaba. Hangi telefon daha iyi? Vivo'yu pek önermiyorlar fakat sebeplerini göremedim. Buraya da sadece GT 2 yazmayıp sebebini de, Vivo'nun kötü olan taraflarını da yazarsanız daha iyi olur.
  19. Ü

12.000 ile 17.000 TL arası telefon önerisi

Vivo Y36 nasıldır?
  20. Ü

12.000 ile 17.000 TL arası telefon önerisi

Peki capcut gibi uygulamalarda kasar/donar mı? Takılmalar olur mu? Bu problemler hangi bileşenler ile ilgili? 1707744757 S20 FE, A34 ile vs. karşılaştırılırsa sonuç ne olur?
Top Bottom