Arama sonuçları: *

1. schward

Bilgisayar Toplama Hakkında

Öneri için teşekkür ederim, denemeye çalışayım.
  2. schward

Tam olarak korkum bu maalesef. Hevesliyim de fakat bilemiyorum, varolan bir bilgisayarım var lâkin çağ dışı durumda. O sebeple ana karta kadar yenilemek durumundayım.
  3. schward

2. el olarak almayı düşündüğüm için indirimlere nazaran insanlardan temin etmek istiyorum, bunun faydaları ve zararları hakkında bilgiye ihtiyacım var daha çok. İşlemci olarak intel düşünüyorum ve ekran kartı olarak nvidia. Bu konuda bilgisizim fakat nvidianın işlerini gerçekten çok beğeniyorum...
  4. schward

Biliyorsunuz, fiyatlar çok değişken. 2. el olarak almak istiyorum lâkin ürünün sorunlarını izlemeyi bilmiyorum, bütçeye gelecek olursak da bir sorun olmazsa aylık 3-4k ayıracağımı belirtmiştim, her ürün bu bantta olursa sanırım 4-5 aya kadar sürdürebilirim.
  5. schward

Dostlar merhaba, ben uzun vadede bir bilgisayar toplamak için uğraşıyorum. Bu konuda işlemci ve ekran kartı hakkında pek bilgim yok. "Anakart seçimim nasıl olmalı" veya "İşlemci olarak neyi seçmeliyim" gibi şeyler kafamı karıştırdığı için danışmak istedim. Bilgisayar bileşenlerini temin etmeyi...
Top Bottom