Arama sonuçları: *

1. A

2k monitör öneri ve tavsiye

Öncelikle iyi günler iyi akşamlar genelde hikayeli oyunlar oynayan biri olarak valorant tarzı oyun çok oynamam onun dışında back 4 blood olur o tarz oyunlara yada battlefield gibi oyunlar oynarım hikayeli oyun daha çok oynadığım için oyun deneyimimi daha iyi hale getirecek bir monitöre...
  2. A

Çözüldü✓ Ekran kartı dar boğaz problemi

Fps drop yiyorum sürekli ondan kendim 60 a sabitledim oyunda öyle olabilir ama furmark ta sitres testi yaptığımda kartın%100 de çalışması gerekmez mi 1706610280 Bu sistemde çoğu oyunu rahat oynarken şimdi sıkıntılar yaşamaya başladım sürekli bir fps drop fln oluyo ram kullanımı da gayet...
  3. A

Çözüldü✓ Ekran kartı dar boğaz problemi

Kolay gelsin beler sistem bu şekil dar boğaz yaşanıyo furmark testinde bile ekran kartı %30 larda kullanıyo ram sadece dying light 2 varken %100 oluyo ve oyun 6 gb kullanıyo sadece sistem rtx 3060 i3 12. 16gb ram sistem bu şekil dar boğaz yapmıyodu normalde yardımcı olursanız sevinirim
  4. A

Çözüldü✓ ram kullanımı sorunu

Kral şuan kafam kaldırmadı onu geç oldu ama sanırsam bir dar boğaz problemim var termal macun zamanı da geldi onları da değiştiricem ram boşta %20 kullanıyo pc yeniden başlatılı ca arkada bir şey açık değil furmark yaptım ekran kartı %30 larda kullandı oyun içi 60 larda fln bi dar boğaz...
  5. A

o nasıl olucak kral format mı atayım tekrar
  6. A

kral pc yeni formatladım o tarz bir şey emin değilim
  7. A

öncelikle hayırlı forumlar pc üstünden dying light 2 oynarken bellek kullanımının %100 lendiğini gördüm ama dying light 2 6 gb civarı kullanıyo ve daha ram harcayan bi uygulamada açık değil oyunda sürekli fps drop yaşamaya başladım yakın zamanda pc formatladım daha önce böyle bir problem...
Top Bottom