Arama sonuçları: *

1. C

Performans düşüklügü yaşıyorum

xmp nedir hocam biraz açıklayabilir misiniz asus anakart kullanmaktayım (xmp ayarı şuan bende açık )
  2. C

Performans düşüklügü yaşıyorum

Beyler öncelikle Ekran kartım RTX2060 İşlemcim de i312100f bilgisayarı 2022 aralıkta aldım uzun süredir arada tozlarını alıp bırakıyorum. Ama macun felan hiçbir şekilde bulaşmadım son zamanlarda ciddi anlamda oyunlarda fps düşüklügü yaşıyorum 150nin altına düşmedigi Apex Legends gibi bir oyunda...
  3. C

sistemime virüs girdi çıkmıyor

rkilin sitesi varmı bulamadım da
  4. C

yani pcmde bi sorun görmedim. Ama dün birden bi dosya indirmeye çalıştı pc bunu virüs olarak algılayıp sildi sorun bu da degil. Usb ile win10 iken win11 yaptım temiz kurulum içindeki herşeyi de sıfırladım ama geçmiyor delirmek üzreyim. 1710070345 bunun gibi mesajlar atılmış ben usb temiz format...
  5. C

valorant hesabımı alacagım steam ilk e postayla zaten alamaz. Korktugum şey bu illet nasıl pcmden çıkıcak böyle inanın rahat degilim. Usb ile sıfırlamama ragmen neden çıkmadı bu?
  6. C

hayır tıklamadım linklere tıklamam zaten sorun da bu neden oldu nerden oldu bilmiyorum. Usb ile sıfırlamama ragmen gitmedi yada sadece steam hesabımda kaldı
  7. C

Arkadaşlar pcmde bi sorun yokken instagram hesabıma steam hesabıma girip millete fake linkler atıldı. Üstüne valorant hesabım çalındı ki onay bile gelmedi mail degişikligine dair delirmek üzereyim. Format atıldıktan sonra sabah 9 gibi millete steamden fake linkler atıldı lütfen yardımcı olun...
  8. C

Logitech g435 Dolby atmos ayarları

Logitech g435 Dolby atmos ayarlarınızı atabilir misiniz. Basları daha düşük tizzleri daha yüksek çıkarmak için eq ayarları ne olmalı?
Top Bottom