Arama sonuçları: *

• Users: sc355
  • Order by date
  1. S

Çözüldü✓ Sistem iyi mi? alınır mı?

şu şekilde alıyorum: sadece ram ve ssd değiştirdim 6000mhz cl30 1tb 7000-6000mb/s
  2. S

Ekran kartlarındaki gb farkını farketmemiştim. Gamegarajdakini alıyorum. Desteklerin için çok teşekkür ederim.
  3. S

Bu gönderdiğin iki seçenekte de ram 32 olarak seçiyorum. İkisinden hangisini almalı? İki farklı siteden hangisi daha iyidir?
  4. S

Video edit render ve oyun için mönitör de dahil 35-40 k hazır sistem önerisi

buna hangi soğutucuyu eklemek lazım? ya da soğutucu gerekli mi?
  5. S

cpu 7600 soğutucu Thermalright Aqua Elite 240 ARGB V3 240mm ram 6000mhz cl30 (x2 tane seçerek) kasa 750w 36k oldu. mantıklı mı bunlar ?
  6. S

20Bin Bütçeye En iyi Hazır sistem

bu ileride yükseltmeye uygun mu? ben de 60k civarı bir şey düşünüyordum ama bu işin sonu yok onu ekle bunu ekle derken 60k yı da geçiyor. acaba daha uygun bir şey alıp sonradan geliştirmek daha mı mantıklı?
  7. S

7500f-4070 sistem alınır mı

buna ramx2 yapıp, Thermalright Aqua Elite 240 ARGB V3 240mm ekleme yapınca 41.586,64 ₺ oldu, başka ekleme çıkarma gerekir mi?
  8. S

4070 ti super yerine 4070 ti

teşekkürler bu gönderdiğine bakıyorum. peki şunun için ne dersin?
  9. S

ya bunun sonu yok biliyorsun. 55-60 k son vereceğim sanırım. senin önerin nedir - asus olduğu için pahalı olmayan bir sistem için mesela?
  10. S

selamlar, yeni sistem için seçeneklerin neler olabileceğine bakıyorum ancak her seferinde fiyat daha da yükseliyor. ram ekle, anakart değiştir, cpu şu olsun derken hazır sistemin 20k üzerine çıkıyor buluyorum kendimi. 4070 ti super için 50k bütçe ile yola çıktım ama 70k ya dayandı. acaba ti...
  11. S

HAZIR SİSTEM AMA HANGİSİ

teşekkürler bu bahsettiklerin çok yardımcı oldu, en azından somut sonuca ulaşabildim. bir şey var sadece, burada kasa 750w yeterli mi, 850w gerekli olur mu? ama zaten değiştirilmiyor anladığım kadarıyla. bahsettiklerini şu şekilde seçtim, fiyat 67k
  12. S

HAZIR SİSTEM AMA HANGİSİ

selamlar, hazır sistem bakıyorum ama çok çeşitli siteler ve modeller var. aradığım başlıca özellikler şunlar, 32 gb-64 de olabilir (bunu hazır sistemi alırken ekleyebilirim) amd tercih ettim, işlemci güçlü olması önemli, rtx 4070 ti super bakıyorum, aslında 4080 daha iyidir ama fiyatı çok...
Top Bottom