Arama sonuçları: *

1. I

Monitör kapanıyor. Bilgisayar çalışıyor

Arkadaşlar yeni dell 3223q marka 4k monitör aldım. Monitör aşağıdaki fotoğraftaki gibi sürekli video ya da film açtığım sırada 1-2 saniyeliğine desenli siyah görüntü veriyor. En son 1 kere kapandı. No sinyal dedi. Normalde geri geliyordu ama bu sefer gelmedi. Pc ye res attım. Görüntü geldi ...
  2. I

Bu Sistem alınır mı?

ARKADAŞLAR BU PC ALINABİLİR Mİ ? PARÇALAR NASIL ? BEKLEMELİ MİYİM DERSİNİZ? 4070 Tİ SUPER SİSTEM ÖNERİNİZ VAR MIDIR? NEYİ DEĞİŞTİRİRDİNİZ. GAMEGARAJ Super V2 7000-RTX 4070TiS
  3. I

İki sistem arasında kaldım. Bir de sitelerden hangisi daha güvenilir?

İKİ SİSTEMDEN HANGİSİ DAHA İYİ? SOLDAKİ GAMEGARAJ SAĞDAKİ İTOPYA. SİTELER GÜVENİLİR Mİ?
  4. I

Çözüldü✓ Monitör önerilerinizi bekliyorum.

Merhabalar. Monitör almak istiyorum. Genelde hikayeli oyunlar oynuyorum ve ona göre bilgisayar toplayacağım. Monitör önerisi olan var mıdır? Benim için önemli olan ekranın büyük olması en az 27 inç ( 31 çok iyi olur) ve güzel görüntü göstermesi. Aşağıda bir monitör gözüme çarptı ama onun da...
  5. I

R5 7500F - RTX 4070 TI Sistem almak istiyorum. Emin değilim.

MErhabalar vatan bilgisayardaki bu sistem mi yoksa gaming gen deki sistemler mi daha iyi olur. Karar veremiyorum. İnceler misiniz. https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-7500f-rtx-4070-ti-oc-8g-pro-a620m-e-500gb-ssd-16gb-ram.html...
Top Bottom