Arama sonuçları: *

• Users: h4x144
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. h4x144

Yardım Çift ram ile XMP açınca ekran gelmiyor

Arkadaşlar 2.slota tek ram takınca xmp açıyorum windows geliyor 3600mhz ile ama ikinci rami takınca siyah ekranda tıkanıp kalıyorum anca ramin 1 tanesini söküp xmp kapatıp açabiliyorum sistem hiç stabil değil şu an durmadan hata yiyip duruyorum bunun yüzünden bilen birisi yardımcı olabilir mi?
  2. h4x144

Aliexpress Yanlış kargo

Arkadaşlar bir küçük LCD ekranlı kontrolcü aldım fakat gümrükten geçti bildirimleri vs geldi, ptt dağıtıma çıkarttı eve geldiğinde açtım içinden askeri pouch vs ekipmanlar çıktı, üzerinde en son 3.katmanında olan benim adım soyadımın ve bilgilerimin yer aldığı ptt barkodunu kaldırdım altında...
  3. h4x144

AliExpress uzun mesafeli nakliyat merkezine vardı ne anlama geliyor?

Bir ürün aldım "Siparişiniz dağıtıma çıkarıldı , Uzun mesafeli nakliyat merkezine vardı" Bu şekilde "2024-02-07 11:33 GMT+3" Tarihinden beri bekliyor başka ilerleme olmadı bu ne anlama geliyor acaba gümrükten geçti mi, veya gümrükte takıldı mı? çünkü başka bir ürünüm içerisinde farklı askeri...
  4. h4x144

Gamepower WarCry Fan Önerisi

Arkadaşlar PSU değiştirdim sonra kasanın kendi fan kontrolcüsü eridi :D sonra yenisini sipariş ettim fanların sadece 1 tane ledi yanmaya başladı fanlar vs dönmüyor sanırım fanlarıda bozdu bu bende fan alıcam fakat 6 tane lazım çok tuzlu oluyor 6 fan ilede fiyatı var mı bildiğiniz f/p rgb'siz bir...
  5. h4x144

6 Pin Fan bağlantısını 4 Pine düşürmek

Arkadaşlar MSI B550 GAMING PLUS anakartım var PSU ise Corsair CS750M fakat bu psu ile hangi molex veya sata çıkışlı fan kontrolcüsüne güç verirsem eritiyor çıldırtacak az kaldı, ben fan kontrolcüsünden gelen molex çıkışı veya sata çıkışı direkt dönüştürücü ile 4 pin anakart girişine bağlayamıyor...
Top Bottom