Arama sonuçları: *

1. O

checkdomain dava açabilir mi ?

Arkadaşlar bir kaç ay önce checkdomain'den domain almıştım. Kullanmayı beceremediğim için ödemeyi unuttum. Vadesi dolmuş ve uyarılmış olarak iki fatura gözüküyor. Ödemez isem dava durumu olur mu ?
  2. O

SİLİNMEYEN VİRÜS NASIL SİLİNİR ?

Malwarebytes gibi defenderlar kullanabilirsiniz.
  3. O

Silinmiştir o zaman. Yine de Windows Defender'a güvenmeyin bazı virüsleri karantinaya almıyor.
  4. O

Gizli dosyaları göster ayarı açık mı ?
  5. O

Bende öyle düşünüyordum.Bilgisayarıma erişimim olmadığı bir süre zarfında her hesabıma girmişlerdi.
  6. O

Hocam unlocker.exe sadece silinnmeyen dosyayı silmeye yarar. Virüs çoktan çoğaltmıştır kendini ,benim dediğim yolu deneyin bir isterseniz.
  7. O

Hocam virüs yerlerini gösterdiği için virüsten direk kurtuldum. Fakat çoktan hesap şifrelerimi çekmişlerdi. İnstagram ,facebook gibi hesapları direk çalıyolar. Hepsinin şifresini değiştirip kurtuldum.
  8. O

Çok geçmiş olsun Hocam. 1 ay önceye kadar da benzer bir virüs yemiştim, Rkill programını indirip bir taratın. Formatsız hallettim program sayesinde.
  9. O

Çözüldü✓ Asus TUF F15 fn kısayolları ekranda gözükmüyor.

Merhabalar Asus TUF F15 modelli leptop'u kullanıyorum. Son 1 haftadır Fn kısayolları ve sarj olma bilgisi ekrana çıkmıyor. ARMOURY CRATE adlı programı silip yükledim fakat yinede gözükmüyor
Top Bottom