Arama sonuçları: *

1. T

30k ya Kasa önerisi acil

Bu her türlü işimi görür gibi hocam biraz daha düşünüp siparisi verecegim nasipse
  2. T

30k ya Kasa önerisi acil

Corel draw ve photoshop cs6 kullaniyorum hocam 1708104211 Corel draw ve photoshop cs6 kullaniyorum 1708104448 16 gb ram yeterli olur mu hocam daha sonra kendim bi 16 daha eklemeli miyim
  3. T

30k ya Kasa önerisi acil

Hocam öneriniz var mı?
  4. T

30k ya Kasa önerisi acil

Arkadaşlar 30 k'ya kasa arıyorum 1 tb ssd olucak Arada tasarim isleri yapacagim onun dışında da hikayeli oyunlar oynayacağım
  5. T

30000-35000 sistem önerisi

Bütçem max 35 bin hikayeli oyunlar ve fifa oynayacağım bunun dışında da tasarım yapıyorum sistem önerir misiniz?
  6. T

Çözüldü✓ Max 5bin civarı fiyat performans monitörü önerir misiniz?

Hocam aoc yi biraz araştırdım da dell 27 inç daha cok kafama yatti benim
  7. T

Tamamdır hocam bu monitörü alacağım çok teşekkür ederim 🙏
  8. T

Bu attığınız monitörde dahili hoparlör var mı peki hocam
  9. T

https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-7500f-rtx4060-ti/ Hocam sistem bu olacak buna kule tipi soğutucu 1 tb kingston furry ssd msi rtx 4060 ve asus prime a620 ana kart olarak degisiklikler yapacağım Oyun olarak fifa oynamayi düşünüyorum onun dışında hikayeli oyunlar oynarim cogunlukla ve...
  10. T

F/p monitörü ariyorum bütçe 5000 5500 max.
  11. T

Technopat-hit sistem alınır mı? Üzerinde değişiklik yaptım bi inceler misiniz?

bu sistem baya güzel duruyor hocam ilk fırsatta siparişini vereyim çok teşekkür ederim monitör olarak https://www.trendyol.com/aoc/27-27g4x-180hz-0-5ms-adaptive-sync-pivot-ips-gaming-monitor-p-801694541 bunu düşünüyorum ?
  12. T

hocam en fazla 32 33 bin civarına çıkabilirim diye düşünüyorum 1707048742 gaming gende ddr5 sistemler vardı ama şikayetvara bakınca oradan sipariş vermeye de bi çekindim açıkcası
  13. T

hocam kusura bakmayın link hatalı olmuş ürün bu şekilde bu işlerden pek anlamıyorum kule tipi soputucu dediğiniz ne oluyor tam olarak ? 1707048607 Thermaltake UX200 ARGB 120mm İşlemci Hava Soğutucu bu soğutucu daha mı iyi olur yani
  14. T

https://www.itopya.com/technopat-hitintel-core-i5-13400fmsi-geforce-rtx-4060-ti-ventus-2x-black-oc-8gb16gb-ddr4480gb- Arkadaşlar bu sistem alınır mı üzerinde bir kaç değişiklik yaptım kasayı değiştirdim ssd 1 tb kingston fury taktım ve sıvı GameBooster TITAN 240 Rainbow 240mm Sıvı Soğutucu...
Top Bottom