Arama sonuçları: *

• Users: DarwinBEY
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. D

Çözüldü✓ M2 SSD okuma yazma değerleri normal mi?

Dostlar merhaba aşağıdaki m2ssd yi aldım değerler bu şekilde normal mi? https://www.hepsiburada.com/kioxia-exceria-g2-lrc20z001tg8-1tb-2100-1700mb-s-pcie-m-2-nvme-ssd-p-HBCV00001P6C58?magaza=Hepsiburada
  2. D

Çözüldü✓ M2 SSD - SSD Tavsiyesi

Dostlar merhaba bilgisayarım için m2 ssd bakıyorum anakartım GIGABYTE A320 M-H bu anakarta uyumlu f/p 1tb m2 ssd önerilerinizi bekliyorum. Aklımda bu var acaba anakartım ile uyumlu mudur? bütçe max 1700 ssd önerilerine de açığım...
  3. D

4.000 TL Monitör Önerisi

Dostlar merhaba 4k bütçe ile monitör önerisi arıyorum daha önce itopyadan MSI G2412 aldım fakat ölü piksel nedeniyle direkt iade ettim bu süreçle tekrar uğraşmamak için ise linkteki monitörü mağazadan almayı düşünüyorum. Monitör hakkında düşünceleriniz yada tavsiyeleriniz nelerdir? alınır mı...
  4. D

Yardım MSI G2412 Ölü piksel

Merhaba dostlar İtopya üzerinden aldığım MSI G2412 dün elime ulaştı ve ölü piksel testine soktum fakat dün 2-3 kere kontrol etmeme rağmen ölü piksel görmemiştim belki de dikkatimi çekmedi, ertesi gün ise tekrar test yaptım ve 1 adet ölü piksel gözlemledim ve bu sadece kırmızı ve beyaz ekranda...
  5. D

Yardım 250-300 TL kulaklık tavsiyesi

250-300 TL bandında kulak üstü kulaklık arıyorum daha çok oyun için önemli olan özelliği uzun süre kullanımda kafayı agrıtmaması lazım ve mikrofon kaliteside önemli biraz. Aklımdakileri ankete koydum farklı bir öneriniz varsa yazın lütfen.
  6. D

Öneri 250-300 TL bandında kulaklık önerisi

Selamlar dostlar; Başlıkta da belirttiğim gibi 250-300 TL bandında kulak üstü kulaklık arıyorum daha çok oyun için önemli olan özelliği uzun süre kullanımda kafayı agrıtmaması lazım ve mikrofon kaliteside önemli biraz. Aklımda James Donkey 710 James Donkey 711 ve Game Power Medusa var fikir ve...
  7. D

250-300 TL arası kulak üstü kulaklık önerisi

Selamlar dostlar; Başlıkta da belirttiğim gibi 250-300 TL bandında kulak üstü kulaklık arıyorum daha çok oyun için önemli olan özelliği uzun süre kullanımda kafayı agrıtmaması lazım ve mikrofon kaliteside önemli biraz. Aklımda James Donkey 710 James Donkey 711 ve Game Power Medusa var fikir ve...
  8. D

max 2500-2700 TL arası telefon önerisi

Merhaba dostlar başlıktada belirttiğim gibi 2500-2700 TL arası telefon önerilerinizi bekliyorum. Telefonda oyun oynanmıyacak sadece sosyal medya fotoğraf video gibi şeylerde kullanılacak önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.
  9. D

APU Sistem önerisi max 36000tl

Selam dostlar başlıktada belirttiğim gibi 3600 TL son fiyat apu sistem arıyorum aklımda 2 adet var hangisini önerirsiniz yada başka önereceğiniz var mıdır? https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-caspian-apu-ryzen-3-2200g-16gb-256gb-ssd-p-37334 anakart yükseltilicek bunda gigabyte b450m olacak...
  10. D

APU Sistem önerisi max 3600tl

Selam dostlar başlıktada belirttiğim gibi 3600 TL son fiyat apu sistem arıyorum aklımda 2 adet var hangisini önerirsiniz yada başka önereceğiniz var mıdır? https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-caspian-apu-ryzen-3-2200g-16gb-256gb-ssd-p-37334 anakart yükseltilicek bunda gigabyte b450m olacak...
  11. D

Yardım 2000-2500 TL civarı telefon önerisi

Merhaba dostlar. Kendim için bir telefon arıyorum 2000-2500 TL arasında önerebileceginiz güzel telefon var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
  12. D

VDSL internette ADSL modemi acces point olarak kullanabilir miyim?

Merhaba dostlar sorum zaten başlıktada yazıyor VDSL internet kullanıyorum ADSL bir modemi acces point olarak kullanabilir miyim?
  13. D

Router Önerisi Acces point

Dostlar selam acces point arıyorum kendime kullanılacak mesafe 12-15 metre arada 2-3 duvar var beni üzmeyecek bir acces point önerir misiniz? fiyat 100tl civarı veya benim bırakmış oldugum ürün nasıldır not: kullandıgım internet vdsl...
  14. D

Ekran Kartım Isınıyor

Merhaba dostlarım. Yaz ayları geldiğinden beri benim FPS'mde düşüklükler oldu.Biraz araştırınca gördüm ki ekran kartımın fanı artık çalışmıyor ve ekran kartı ısınıyor 110derecelerde geziyor.Kasaya cantilatör tuttuğumda ısınma soruun olmuyor ve fpsm düzeliyor buna istinaden usbli fan alıp ekran...
  15. D

270TL ye kadar klavye önerisi

Merhaba Dostlar; Kendime mekanik klavye almaya karar verdim. Bütçem maximum 270 TL. Benim aklımda Gaöepower Ogre var. Ogre mi? Almalıyım yolsa başka tavsiyeleriniz var mı?
Top Bottom