Arama sonuçları: *

1. L

2 ram takınca pc cpu ışığı yanıyor

hocam bugün Core Performance Boost kapattığımda tek slot ram ile 3-4 saat çok rahat çalışmış oyun açık şekilde. Acaba sorun bios tarafından falan mı kaynaklı?
  2. L

kullandığım ramlerden tam emin değilim sağlam olup olmadıklarına dair. Anakartta farklı ayarları kurcaladığımda mesela tpm i kapatmak ya da cpu override kısmında voltajı biraz arttırarak kullanım süremi arttırabildim ama kapanmasını bir türlü geçiremedim :( 1707083363 4 ram denedim açılmıyor...
  3. L

2 ve 4 dahil olmak üzere neredeyse bütün kombinasyonları denedim. Belki ram slotlarında bir arıza vardır diye denedim herşeyi
  4. L

0 almadım ne yazık ki. Bilgisayar normalde açılıyordu bir anda bu arıza ile karşılaşmaya başladım. İşlemciler böyle bozulabiliyor mu?
  5. L

işlemci arızalı olsa daha farklı hatalar alınmaz mı? Ac valhalla yı mesela 10 dk falan oynayabildim kapanmadan
  6. L

öncelikle herkese selamlar. sistemim şu şekilde: msi b550m pro vdh ryzen 5 5600 6700xt 8+8 16 3200 mhz cl16 ram (2 tane de yedeğim var) bu bilgisayarımda 2 tane ram bağlayınca anında bilgisayarım cpu ışığı yakıyor ve asla açılmıyor. fakat tek olup herhangi bir slota taktığımda çalışıyor. bundan...
Top Bottom