Arama sonuçları: *

• Users: kyoshi
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. kyoshi

RX 7700 XT vs RTX 4060 Tİ'lı kurgu ve oyun sistemi?

Oyun oynayıp Adobe Premiere, After Effects, Houdini gibi programları da kullanacağım bir sistem dizeceğim fakat bu iki ekran kartı arasında kaldım sizce kullanımıma göre hangisi daha iyidir?
  2. kyoshi

25-28K arası kurgu ve oyun sistemi önerisi.

Merhaba arkadaşlar verdiğim bütçe aralığında kurgu ve oyun sistemi bakıyorum, bir kaç tane aklımda sistem var fakat sizin de yardımınızı almak isterim.
  3. kyoshi

Yardım FİFA 23 CrossPlay oynayamıyoruz?

Arkadaşımda Xbox Series S, bende ise PC var ve FUT Division Rivals oynamak istiyoruz. Ortak Lobi'de arkadaş davet etme yerine basınca hiçbir şey çıkmıyor. Yardımcı olabilir misiniz?
  4. kyoshi

Yardım Ethernet kablosu takılı fakat bilgisayar görmüyor

Arkadaşlar bilgisayarda ethernet kablosu takılı ışığı da yanıyor fakat herhangi bir şekilde kabloyu görmüyor. Driver'ı kurmaya çalıştığım zaman da bu hatayı veriyor.Yardımcı olabilecek var mıdır acaba?
  5. kyoshi

14000 TL sistem önerisi (Alınır mı?)

Arkadaşlar abime bir sistem alacağız, aşağıda bıraktım sistemi. Bu fiyatta daha iyi bir sistem bulunabilir mi önerilerinizi bekliyorum. https://www.gaming.gen.tr/urun/325927/blade-6600-amd-ryzen-5-5500-mpk-asus-radeon-dual-rx-6600-v2-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
  6. kyoshi

Öneri Bilgisayar için bluetooth kulaklık önerisi.

Öncelikle merhaba, bilgisayarda oyun için Bluetooth kulaklık arıyorum. Konu hakkında bilgisi sahibi olan varsa önerilerini alabilirim, teşekkürler.
  7. kyoshi

Yardım Fullwell optik alıcı nedir?

Merhaba arkadaşlar, kablonet hizmeti evime gelip modem değişimi yaparken yanında böyle bir şey verdi. Ne olduğunu bilmiyorum üstünde optik alıcı yazıyor, bilgilendirebilir misiniz?
  8. kyoshi

FİFA 22 kol sorunu (2 tane kol gözüküyor)

FİFA 22 yükledim, güzel güzel oynayayım dedim fakat xbox360 kolunu taktığımda gördüğüm manzara çok enteresan oldu. Gamepad ekranı geldiğinde 2 tane kol gözüküyordu ve bastığım her tuş 2 kere algılanıyordu. Bu yüzden menüde gezerken ve oyunu oynarken sıkıntılara yol açıyordu. 1 tane kolu nasıl...
  9. kyoshi

RTX 2060 Cyberpunk 2077 az ekran kartı kullanımı ve düşük fps

RTX 2060 ekran kartım ile Cyberpunk2077 oynuyorum fakat ekran kartıma rağmen oyunu smooth hissedemiyordum (şehir içi 40fps), değerlere bakayım dedim. Ekran kartı ve işlemci kullanımlarında ortalama %50-60 değerlerini gördüm. Benim bildiğim genelde ekran kartı hep %99 veya 100 kullanımda olması...
  10. kyoshi

Yardım Klonlanmış İMEİ'li telefon satımı.

Arkadaşlar 3-4 sene önce babam bir telefon almıştı. Aldığı telefon bu zamana kadar bir sıkıntı göstermedi fakat bir ay önce falan İMEİ ile ilgili bir mesaj gelmiş. İki gün öncede İMEİ'si kapanmış. E-Devletten sorguladım ve klonlanmış İMEİ olduğunu gördüm. Telefonu bize satan yere gittiğinde...
  11. kyoshi

Windows 11 Microsoft Store açılmıyor.

Arkadaşlar Store'dan indirmem gereken bir uygulama var fakat Store'u açmaya çalıştığımda böyle kalıyor. Binbir çeşit çözüm denedim fakat bir sonuca ulaşamadım. Fikri olan var mıdır?
  12. kyoshi

Yardım Steam Yavaş İndiriyor.

Arkadaşlar ben yeni bir internete geçtim normalde indirme değerlerim aşağıdaki olduğu gibidir, fakat Steam indirme hızım sadece 20-25mb/s arası. İlk defa başıma geldi böyle bir şey geldi çünkü önceden Steam, indirme hızımın da üstünde değerler verebiliyodu. 80 mbps alıyosam Steamde 8.5mb/s falan...
  13. kyoshi

Fazla ram kullanımı?

Sistemimde 16GB ram bulunmasına rağmen arkada bir tarayıcı bile açık değilken bu kadar ram kullanımı normal midir arkadaşlar?
  14. kyoshi

Google düzgün çalışmıyor.

Brave, Opera, Firefox gibi tarayıcılardan arama motoru olarak Google'yi kullanıyorum. Fakat Google'de bir sıkıntı var. Bir arama yapınca internet hızıma göre yavaş açılıyor ve görseller kısmı hiç açılmıyor. Yardımcı olabilecek var mı?
  15. kyoshi

Çift monitör ayarları siliniyor.

Bilgisayarı her yeniden başlattığımda çift monitörün ses ayarı ve düzen ayarı sıfırlanıyor, bilgisayar açıldığında yeniden düzenlemem gerekiyor. Nedenini bilen var mı?
  16. kyoshi

Kablonet iyi midir?

Türknet'i VDSL olarak kullanıyorum, memnunum fakat binamıza kablonet'in fiber desteği geldi ve ona geçmek istiyorum. Pek bir bilgim olmadığı için kablonet kullananların deneyim yanıtlarını merak ediyorum. Kullananlar beni müşteri hizmetleri ve internet hakkında bilgilendirirse sevinirim.
  17. kyoshi

VGA monitör girişi pin eksik.

Arkadaşlar elimde eskiden kalma bir tane VGA monitör var. 2. ekranım olarak kullanmayı planlıyordum fakat bir tane pininin olmadığını gördüm. Kasamda denediğimde anakart üzerine taktım algılamadı. O pin eksik olduğu için çalışmıyor olabilir mi?
  18. kyoshi

Photoshop 2021 donuyor.

Abi saçma sapan bir olayla karşılaştım. Normalde sıkıntısız bir şekilde Adobe Photoshop CC 2020 kullanıyordum. Bugün 2021 yükleyeyim dedim (editörlük yapıyorum ve bir olay yüzünden 2021 ve üstünü kullanmam gerekiyor.) ve enteresan bir olayla karşılaştım. Herhangi bir fotoğrafta veya açık olan...
  19. kyoshi

Stranded Deep, Epic Games'te online oynanıyor mu?

Arkadaşımla beraber Epic Games'ten Stranded Deep alacağız da. Oyuna online oynama geldi bir süre önce fakat bunun Epic Games'te geçerli olup olmadığından bir fikrim yok. Bilgisi olan var mıdır acaba? Epic Games'ten almamızın sebebi 130 TL'lik kuponu kullanacağız.
  20. kyoshi

GTA 5 RP başlangıç yardım.

Bir arkadaşımla beraber GTA 5 RP başlamayı düşünüyoruz fakat bu konu ile alakalı herhangi bir tecrübemiz yok. Bizi aydınlatacak birisi var mıdır acaba? Serverlara nasıl girilir vs. gibi.
Top Bottom